Yeni BMW X4 İncelemesi

Gravatar Image
  • Whatsapp
yeni bmw x4 incelemesi 602837f6c511a Yeni BMW X4 İncelemesi

2018 Model BMW X4 nasıl görünüyor? fiyatı nasıl? alınır mı? gibi sorulara yanıt arayanlar için özet bir inceleme yaptık. İşte detaylar ve görselleri…

Yeni BMW X4

1 of 3

Yeni BMW X4

Yeni BMW X4 Kırmızı

The new BMW X4 xDrive M40d

 
Yeni BMW X4 İncelemesi
Eskisinden daha heybetli görünen modelin detayların çoğu yenilik odaklı. Marka, daha heybetli, daha dinamik ama daha teknolojik bir otomobil üretmeye odaklanmış görünüyor. Detaylar için okumaya devam edin…
X4 Modeli 4 Yıl Sonra Tamamen Yenilendi
Markanın X4 modeli 4 önce yeniliklerle sunulmuştu ancak şlmdi baştan sona yenilendi. Peki Yeni modelde değişen neler?
Yeni BMW X4’te Neler Değişti?
Öncelikle aks mesafesi daha uzun. 5,4 cm uzayan aks, iç mekanda daha geniş bri etki yaratıyor. Standart donanım seviyesinde 6,5 inçlik ekran kullanılmış. 8cm daha uzun olan yeni model, öncüsüne göre daha heybetli görünüyor. Oturma pozisyonunun alçak hali, performans aracındaymış gibi hissettiriyor. Ayrıca örneğin ikinci el BMW X4 bagajı 500 litreyken yeni modelin 525 litre. 
Yeni BMW X4 İç Mekanı Nasıl?
İç mekanda hem daha konforlu ve daha geniş bir etki var. Ancak baş mesafesi biraz yetersiz gibi. Aracın bagaj hacmi 525 litre. Bununla beraber üç parçalı arka koltukları dilediğiniz gibi yatırabiliyorsunuz. Bu da BMW X4 bagajını tam 1430 litreye çıkarmanızı sağlıyor. 
Yeni BMW X4 Motor Özellikleri Nasıl?
Motoru konusunda oldukça güçlü seçenekler sunan araç , 8 ileri otomatik şanzımanı standart olarak veriyor. xDrive 4X4 ile kombine edilen 8 ileri otomatik şanzımanlı X4, 2 benzinli ve 2 dizel seçenekle sunuluyor. Motorları 4 silindirli ve hepsi 2 litrelik hacme sahip. 
Yeni BMW X4 Fiyatı Nasıl?
Bu yaz ülkemizde satışa çıkacak olan modelinin fiyatı 50.000 Euro civarından başlıyor. 
Yeni BMW X4 Yorumları Nasıl?
Aracı deneyen test pilotları sürüş dinamikleri, teknoloji ve tasarım konusunda tüm yeniliklerin başarılı olduğunu vurguluyor.  
Sıfır BMW X4 ilanları için buraya tıklayın!

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir