Toyota Corolla Passion X-Pack Multidrive S İncelemesi

Gravatar Image
  • Whatsapp
toyota corolla passion x pack multidrive s incelemesi 602830cce8dd0 Toyota Corolla Passion X-Pack Multidrive S İncelemesi

Toyota Corolla Passion X-Pack Multidrive S incelemesi ile bu yenilikçi Corolla modeline bir göz attık. Yakınlarda Toyota Corolla fiyat listelerini kurcalıyor, bu otomobille ilgileniyorsanız, bu inceleme yazısını mutlaka okuyun…
Toyota Corolla Euro NCAP’ten kaç yıldız aldı?
Toyota Corolla Passion X-Pack Multidrive S İncelemesi
Toyota Corolla modeli, Türkiye pazarının en sevdiği bir kaç otomobilden beri. Hem filo kiralama şirketleri, hem de bireysel alıcı Corolla seviyor. Bu da hem sıfır km Corolla hem de ikinci el Corolla tercihlerini cazip kılıyor. 2. el Corolla satışa geliyor, sıfır Corolla da tercih ediliyor. Tablo net: Toyota Corolla, geniş servis ağı, güçlü motoru, kaliteli malzeme kullanımı, geniş bagaj hacmi ile Türk tüketicinin geniş ailesine uyuyor. Bir de bizim sedan sevdamıza iyi bir seçenek sunuyor.
Toyota Corolla 2019 yılın otomobili seçildi!
Şimdi, Toyota markası, Corolla modelini yeniledi. Ortaya hibrit, dizel ve benzinli seçenekler çıktı. Biz, 1,6 litrelik benzinli Corolla modeline baktık. Benzinli otomatik Corolla sedan hakkında detaylar şöyle….
Sanayi ve Teknoloji Bakanı makam aracı olarak neden Corolla’yı seçti?
2019 Benzinli Corolla
Hızlanma ve tüketim optimizasyonu iyi ayarlanmış bir motor çıkıyor karşımıza. 132 HP’lik atmosferik motor CVT şanzıman ikilisi iyi çalışıyor. Multidrive S isimli CVT tipi şanzıman pürüzsüz yapısıyla konfor hedeflerken ani hızılanma isteklerine de net tepki veriyor. Şimdi, Toyota Corolla’nın teknik özelliklerine de bakalım…
2019 Toyota Corolla Benzinli Teknik Özellikler Tablosu
2019 Toyota Corolla benzinli almayı düşünüyorsanız, yukarıda da bahsettiğimiz gibi oldukça iyi optimize edilmiş, başarılı mühendislik çalışmasının bir ürünü ile karşılaşacaksınız. Peki, Corolla’nın motor özlelikleri neler?
Toyota Corolla Motor Özellikleri
Motor Tipi ve Konumu: Sıralı ve atmosferik motor, önde ve enlemesine konumlanıyor.
Yakıt Tipi: Benzinli
Silindir / Subap Sayısı: 4/16
Motorun Silindir Hacmi: 1598cc
Motorun Maksimum Gücü: 97kW/132 HP 6400 d/d
Motorun Maksimum Tork Verisi: 159 Nm 4400 d/d
Yeni Corolla Ne Kadar Hızlı?
Maksimum hızlanma verisi: 190km/s
0-50km/s Hızlanması:4,2 saniye
0-80 km/s Hızlanması: 7,7 saniye
0-100km/s hızlanması: 10,2 saniye
0-120 km/s Hızlanması: 14,8 saniye
130km/s Hızlanması: 17,5 saniye
0-400m hızlanma verisi: 18,6 saniye
Benzinli Corolla Ne Kadar Yakıyor?
Toyota Corolla yakıt deposu 50 litre. Corolla’nın ortalama yakıt tüketimi oranı 5,5 litre. C02 salınımı ortalaması 126 gr/km.
Toyota Corolla 2019 Boyutlar
Uzunluk: 4630mm
Genişlik: 1780mm
Yükseklik: 1435mm
Corolla bagaj hacmi: 471 litre
Sıfır km Toyota Corolla fiyatları için arabam.com üzerinden hızlıca araştırma yapabilirsiniz. İkinci el Toyota Corolla fiyat listesine de yine sistem üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
 

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir