Sıfır km Polo Almayı Düşünenler İçin Yeni Polo Fiyat Listesi

Gravatar Image
  • Whatsapp
sifir km polo almayi dusunenler icin yeni polo fiyat siralamasi 60283973a716c Sıfır km Polo Almayı Düşünenler İçin Yeni Polo Fiyat Listesi

VW Polo
2018 Polo Fiyatı ve Genel Özellikleri
Volkswagen Polo modeli, her zaman yani üretildiği 1975 yılından beri hemen hemen satıldığı her ülkede tartışmasız ilgi görmüş bir otomobil. Yani, ikinci elde en hızlı ne satılır sorusu var ya; onun net yanıtıdır Polo ikinci el araba modelleri. 
 
İlk Volkswagen Polo modeli, 1975’te satışa sunuldu. Ancak bu model, kendini ve tasarımını yenileyip mevcut özelliklerine her yıl yenisini ekliyor. 2018 Polo modeli de aslında tüm bu yenilenme, zamana uyma ve sektörü geleceğe hazırlama sürecinin bir ürünü.  Peki, hepimizin merakla beklediği Yeni Polo’nun kazandığı özellikler neler, fiyatları ne kadar beraber inceleyelim.
 
Son bir kaç aydır, sıfır km Polo ilanlarına bakanların sayısı arttı.  Çünkü geçen yıl hem Türk hem de dünya basınında yeni Volkswagen Polo haberleri epey yer buldu. Zira 2018 makyajlı Polo gerçekten değişti. Her yeni model de bir öncekine göre daha da büyüyen ve gelişen bir otomobil olan Polo bu yıl da yepyeni bir görünüm kazanmış. Gelelim detaylara…
 
Yeni Polo Renk Seçenekleri Nasıl?
Yenilenen Polo da tropik turuncu, resif mavi ve ipek gümüş olmak üzere donanım seviyelerine göre 3 farklı dekor seçeneği ve 14 farklı dış renk seçeneği aracınızı olmasını istediğiniz gibi tasarlayacak.
 
Dikkat Çeken Ne Var?
LED gündüz sürüş farlar, 15” çelik jantlar, yorgunluk tespit sistemi, 351L bagaj hacmi Yeni Polo’nun özellikleri arasında dikkat çekiyor.
 
2018 Model Polo Motor Seçenekleri Nasıl?
Volkswagen Polo benzinli 75 ile 95 HP gücünde ve dizel 80 ile 95 HP gücünde olmak üzere 4 motor seçeneği sunuyor. Motor ile şanzımanın uyumu ve 7 ileri DSG vites kutusu sayesinde vites değişimleri hızlıca gerçekleşiyor. 
 
2018 Polo Euro NCAP Çarpışma Testlerinde
Elektronik motor çekiş kontrolü, elektronik diferansiyel kilidi, hidrolik fren asistanı, ikincil çarpışma freni, lastik basınç uyarısı gibi birçok ekipman sayesinde Volkswagen Polo güvenlik açısından üstün bir başarı sergiliyor. Euro NCAP çarpışma testinden aldığı 5 yıldız bu başarıyı kanıtlar nitelikte. 
Yükseklik ayarlı ön koltuk başları, elektrikli ön ve arka camlar ve önde bulunan 2 adet bardak tutucu daha konforlu bir yolculuk için Yeni Polo da sunluyor.
6 adet hoparlör, USB-IN müzik çalar bağlantısı, SD kart okuyucu, 6,5” dokunmatik ekran, Radyo-MP3-WMA ise Polo’nun keyifli yönlerinin yansımaları.
 
Yeni Polo Donanım Paketleri
Yeni Volkswagen Polo 3 farklı donanım paketiyle satışa sunuluyor. Bunlar; Trendline, Comfortline ve Highline. Sıfır km Polo‘nun fiyatları da bu donanım paketlerine göre değişiyor.
Sıfır km Polo fiyat listesi şöyle
VW Polo Trendline Donanım Paketi tavsiye edilen satış fiyatı: 70.500 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. 
VW Polo Comfortline Donanım Paketi tavsiye edilen satış fiyatı: 80.500 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. 
VW Polo Highline Donanım Paketi tavsiye edilen satış fiyatı: 95.500 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. 
 

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir