Netflix’de İzleyebileceğiniz Otomobil Temalı 5 Film

  • Whatsapp
Netflixde Izleyebileceginiz Otomobil Temali 5 Film 607F375D0799E Netflix’de İzleyebileceğiniz Otomobil Temalı 5 Film

Otomobil bir oldukca insan için büyük bir tutku ve maalesef Koronavirüs sürecinde bu tutkumuzdan uzak kaldık. Bu süreçte otomobillerle ilgili izleyebileceğiniz filmleri sizin için hazırladık.

1

Need For SpeedHapisten yeni çıkan bir sokak yarışçısı, katliam suçunu üzerine atan adamı alaşağı etmek için ülke çapındaki deli bir etkinlikte gazı kökler.

2

WheelmanAcemice meydana getirilen bir soyguna şöförü, telefonlar onu arayan tanımadığı birinden şoke edici emirler alır. Şimdi zekasını ve kabiliyetini kullanma zamanı…

3

Rush1970’lerde yarış sürücüleri Niki Lauda ve James Hunt arasındaki yoğun rekabeti trajik bir halde aktaran film, iki şampiyonun ne kadar değişik bulunduğunu vurguluyor.

4

DirtProfosyonel bir yarış otomobili ekibinin yöneticisi, vasıta hırsızlığından tutuklanan 17 yaşındaki bir gence hem iş hem de yaşamını yoluna sokma fırsatı sunar.

5

WilliamsBu esin verici film, Sör Frank Williams’ın meşhur yarış imparatorluğunun doğusunu ve gelecek planlarını neredeyse sonlandıracak olan kazasını ele alıyor.
Otomobil temalı Netflix programları için hazırlamış olduğumuz listeyi de incelemeyi ihmal etmeyin! Keyifli seyirler.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir