Netflix’de İzleyebileceğiniz Araba Konulu 5 TV Programı

Gravatar Image
  • Whatsapp
netflixde izleyebileceginiz araba konulu 5 tv programi 60ea1721ef5b9 Netflix’de İzleyebileceğiniz Araba Konulu 5 TV Programı

Otomobil bir çok insan için büyük bir tutku ve malesef koronavirüs sürecinde bu tutkumuzdan uzak kaldık. Bu süreçte otomobillerle ilgili izleyebileceğiniz TV programlarını sizin için hazırladık.

1

Car Masters: Rust to RichesGotham Garajı’ndaki renkli ekip, birbirinden farklı arabaları ve kamyonetleri tamir ederek yüksek fiyatlara satabilecekleri cazip araçlara dönüştürüyor.

2

Rust Valley RestoresKlasik araba koleksiyoncusu Mike Hall, arkadaşı Avery Shoaf ve oğlu Connor Hall, klasik arabaları restore edip kar elde etme umuduyla ellerinden gelen herşeyi yapıyor.

3

Fastest CarEgzotik süper arabaların sürücüleri, gerçek araba sevdalılarının aldatıcı biçimde hızlı yaratılmış gizli modifiye arabalarına karşı yarışarak şöhretlerini riske atıyor.

4

HYPERDRIVEDünyanın farklı yerlerinden gelen elit sokak yarışçıları, gelmiş geçmiş en büyük ve en çetin engelli parkurda süperşarjlı özel yapım arabalarının sınırlarını zorluyor.

5

FORMULA 1: Drive to SurviveFormula 1’in kıyasıya rekabetle dolu her sezonunda pilotlar, yöneticiler ve takım sahipleri, hayatı hem pistte hem de pist dışında hızlı yaşıyor.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir