Mitsubishi- Eclipse Cross İncelemesi

Gravatar Image
  • Whatsapp
mitsubishi eclipse cross incelemesi 6028383e740cc Mitsubishi- Eclipse Cross İncelemesi

2018 model Mitsubishi- Eclipse Cross almayı düşünenler için aracı detaylı olarak inceledik. Mitsubishi- Eclipse Cross 2018 modeli hakkında merak edilenler inceleme yazımızda, devamını okuyun. İşte yılın en keyifli tasarımlarından biri ve Mitsubishi- Eclipse Cross incelemesi
Mitsubishi- Eclipse Cross İncelemesi
Sıfır Mitsubishi- Eclipse Cross almayı düşünenlere her şeyden önce tasarım konusunda çok keyifli bir otomobille ilgilendiklerini söylemek gerek. Ama her şey tasarım değil elbette…Peki, Mitsubishi- Eclipse Cross’un motoru, yakıt tüketim miktarı, boyutları ve iç mekanı nasıl?
Sıfır Mitsubishi Eclipse Cross fiyatları için tıklayın!
İşte Mitsubishi- Eclipse Cross tasarımı ile başlayalım.
Mitsubishi- Eclipse Cross Tasarım Özellikleri Nasıl?
“Hayatın tozunu attır” sloganıyla yola çıkan Mitsubishi’nin Eclipse Cross modeli, sportif, güçlü, hareketli, heyecan dolu ve dinamik bir enerji yayıyor. Zaten Mitsubishi’de Eclipse Cross için çalışan tasarım ekibi de bunu hedeflemiş.
Tıpkı sabahın en erken saatlerinde kalkıp şehrin en işlek caddesinden kahvesini alıp işe, sonra spora, sonra da sosyalleşmeye hazır bir şehirli gibi. Keskin hatlar belirgin ütü izleriyle vurgulanırken 18 inçlik alaşımlı jantlar, köpek balığı tasarımlı anten, katlanabilir sinyalli aynalar ve bu aynaların keskin formu araca çok dinamik aynı zamanda da teknolojik bir görünüm vermiş.
İnce kapı eşiği gibi araca inip binmeyi kolaylaştıran detaylarla fonksiyonellik artarken dinamizm Mitsubishi- Eclipse Cross’un arka tasarımında da devam ettirilmiş. Pnaoramik cam tavan ve LED farlar ve LED stoplar da trendi yansıtan detaylar arasında. Peki, yeni Mitsubishi- Eclipse Cross’un içi nasıl?
Mitsubishi- Eclipse Cross İç Mekan Tasarımı Nasıl?
İç mekanda da Eclipse Cross dış tasarımında olduğu gibi dinamizm ve trendy bir görünüm ön planda tutulmuş. Eclipse Cross kabini gerçekten konfor odaklı detaylar sunuyor. Eclipse Cross’un içinde oturma pozisyonu, gösterge ekranı ve diğer araçlara ulaşma ergonomisi baş-diz mesafesi ve eşya gözleri oldukça yeterli tutulmuş. Çift bölgeli dijital klima, deri döşemeli ve ısıtmalı ön koltuklar, istendiğinde kayarak daha fazla diz mesafesi açan arka koltuklar konforu arttıran detaylar.
Eclipse Cross’un Sürüş Özellikleri Nasıl?
Sürüş dinamiği denilince akla yol tutuşu, dinamik sürüş, hızlı kalkış gibi özellikler geliyor elbette. Öncelikle Mitsubishi mühendisleriEclipse Cross modelinde yol tutuşu konusunu epey ciddiye almışlar. SAWC 4WD adını verdikleri teknolojiyle karlı zeminde ve keskin virajlarda hızınıza rağmen epeyce sağlam bir yol tutuş sunulabiliyor. S-AWC teknolojisinin en önemli özelliğiyse; kaygan zeminde istemsiz olarak frene bastığınızda bile sistemin otomatik olarak zemin koşullarını algılayarak fren dengesini ayarlayabilmesi. Ekrandaki S-AWC ikonuna dokunarak da Auto modu (performans istediğinizde), Snow modu (karlı zeminde), Grawel modu (engebeli yollarda) gibi seçeneklerden size uygun olanı aktif hale getirebilirsiniz.
Detaylar Önemli!
Rockford marka ses sistemi ile müziğin keyfini sürmek istemez misiniz? Kaliteli ses çıkışıyla yolcuğunuz çok daha keyifli olacaktır. Ayrıca elektrikli park freni ya da araç bilgilerini ön cama yansıtan sistem gibi detaylar da sürüşü konforlu kılıyor.
Mitsubishi Eclipse Cross Euro NCAP’ten Kaç Yıldız Aldı?
Mitsubishi Eclipse Cross Euro NCAP çarpışma testlerinden beş yıldız almış. Yetişkin yolcu güvenliğinde %97, çocuk yolcu güvenliğinde %78, yaya güvenliğinde %80 ve güvenlik yardımcılarında %71 başarılı bulunmuş. Güvenlik konusunda ön çarpışma önleyici fren sistemi, adaptif hız sabitleyici, şerit takip uyarı sistemi, otomatik uzun farlar, kör nokta uyarı sistemi, çapraz trafik uyarı sistemi, yokuş kalkış destek sistemi, aktif stabilite kontrol sistemi gibi özellikler sunuluyor.
Mitsubishi Eclipse Cross Görselleri
Mitsubishi Eclipse Cross görsellerini incelemek için galerinin üzerine tıklayın!

Mitsubishi Eclipse Cross

1 of 15

Mitsubishi – Eclipse Cross Led Farlar

Mitsubishi – Eclipse Cross On Tasarim

Mitsubishi – Eclipse Cross Kapi Esigi

Mitsubishi – Eclipse Cross Görselleri

Mitsubishi – Eclipse Cross kabin

 

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir