Ford Mustang Mach-E 3.65 Metrelik Bir Roketle Yarıştı

Gravatar Image
  • Whatsapp
ford mustang mach e 3 65 metrelik bir roketle yaristi 6032a584c33dd Ford Mustang Mach-E 3.65 Metrelik Bir Roketle Yarıştı

Ford Mustang Mach-E 3.65 Metrelik bir roket ile menzil yarışı mücadelesine devam ediyor. Ford, menzil endişesinin bir yanlış anlamadan başka bir şey olmadığını kanıtlamak için Mustang Mach-E elektrikli crossover’ı ile bir roket ile yarıştı.
Ford Mustang Mach-E 3.65 Metrelik Bir Roket ile Menzil Yarışına Girdi
Bu yarış markanın, sıfır emisyonlu geçişin güçlü yönlerini vurgulayan bir dizi beş kısa filmi içeren ‘‘Mustang Mach-E v. Everything’ pazarlama kampanyasının bir parçasıdır. Bu menzil yarışı aynı zamanda genişletilmiş Menzilli RWD varyantında EPA tarafından tahmin edilen 483 km’lik (300 mil) özerkliğinin görselleştirilmesine yardımcı olur.
Şirketin pazarlama müdürü Suzy Deering, “Mustang her zaman yıkıcı oldu ve tamamen elektrikli yeni Mustang de bundan farklı değil” dedi. Ayrıca Deering, “Mustang ruhunu mümkün olan en ilgi çekici ve eğlenceli şekilde hayata geçiren bir kampanyaya ihtiyacımız vardı. Ve kısa film olan “Mustang Mach-E v. Her şey” tam da bu amaca hizmet ediyor.” dedi.

Ford Mustang Mach-E elektrikli aracı 3.65 metrelik (12 foot) roketin yanı sıra, düşen bir avizeye karşı tepkisini test eden başka bir kısa film çekiminde yer aldı. Mach-E ve Roketin menzil yarışı havadan güncellemeleri, mobil bir pit ekibiyle karşılaştırıldığında da gösterildi. Aracın şarj süresi, 3.65 metrelik bir Tesla bobini tarafından üretilen bir yıldırım şarjının yanında doğrulandı.

Şimdi ise Ford yazılımda ne kadar iddialı olduğunu başka bir kısa film ile kanıtlama yoluna girdi. Bu kısa film “Mustang Mach-E v. DNA” olarak adlandırılan son videodur. Ford bu iddialı video ile tek yumurta ikizleri arasında ayrım yapabildiğini kanıtladı. Bu aslında Ford için diğer yazılım şirketleri ile yarışabilirim demenin bir başka hali oluyor.

2021 Mustang Mach-E serisi, 370 km (230 mil) menzile sahip Select modeli için Amerika fiyatı 42.895 $ ‘dan başlıyor. Select modelinin ardından Premium, California Route 1, First Edition ve GT modelleri takip ediyor. Bunlar sırasıyla EPA tarafından tahmin edilen değerleri ile 300, 305, 270 ve 250 mil (483, 491, 435 ve 402 km) seyahat edebilir.

2021 Mustang Mach-E modelleri arasında 458 HP çift motorlu GT, yalnızca 3,8 saniye süren 0-96 kmh (0-60 mph) hızlanma ile en hızlı varyanttır.
İkinci El Ford İlanları
Sıfır Km Ford Fiyat Listesi

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir