Ford Kasım Ayı Fiyat Sıralaması İncelemesi

  • Whatsapp
Ford Kasim Ayi Fiyat Siralamasi Incelemesi 607F2Dfa15850 Ford Kasım Ayı Fiyat Sıralaması İncelemesi

Ford kasım ayı fiyat sıralaması güncellendi. Ford markası sıfır otomobilleri 2020 Kasım ayı güncel fiyat listesini sizler için derledik.
Ford Fiesta
Değişen teknolojinin daima bir amacı olmalıdır. Fiesta’yı çalıştırdığınızda, birçok gelişmiş özellik ve sistemi hayata geçirirsiniz. Mesela, Otomatik Park Sistemi, Geri Görüş Kamerası, Otomatik Yanan Farlar, Vasıta İçi Multimedya Sistemleri vb.
Akıllı teknolojiler hayatınızda iyi mi kolaylıkla çalışıyorsa, arabanızda da aynı şekilde çalışmalı. İşte bu yüzden, hayatınızı kolaylaştırmak için SYNC 3, yolculukları daha keyifli kılmak için B&O PLAY ve her sürüşü daha keyifli hale getirmek için Açılabilir Panoramik Cam Tavan Fiesta’da sizinle buluşuyor.

İkinci El Ford Fiesta İlanları
Ford Focus
Ford Focus’un sürüş deneyimi, konfor ve güvenliği bir üst noktaya taşıyor. Dur-Kalk fonksiyonu ile Geliştirilmiş Adaptif Hız Denetim Sistemi ve Geliştirilmiş Otomatik Park Sistemi şeklinde sürücü destek sistemleri ile Focus daha güvenli.
Focus, 8 yada 6 ileri otomatik ya da 6 ileri vitesli manuel şanzımanla kuvvetli ve yüksek yakıt tasarruflu motor seçeneklerini bir arada sunuyor. Dış tasarımı, verimliliği arttıran atletik ve aerodinamik hatlarıyla ön plana çıkıyor. Ford Focus Fiyat Sıralaması buradan inceleyebilirsiniz.

Read More

İkinci El Ford Focus İlanları
Ford Kuga
Ford Kuga’da Co-Pilot 360 ile daha konforlu ve keyifli bir sürüş deneyimi için beraber çalışan çeşitli teknolojileri bir araya getiriyor. Adaptif Hız Kontrolü, hızınızı öndeki araca nazaran otomatikman belirleyebiliyor. Sistem ek olarak azami hız işaretlerini algılayıp hız kontrolünüzü buna nazaran ayarlayabiliyor. Şerit Takip Sistemi de yol işaretlerini izleyerek direksiyon desteğiyle şeridinizin ortasında kalmanıza destek olabiliyor.
Yaya ve Bisikletli Idrak etme Özellikli Çarpışma Önleme Yardımcısı, kamera ya da radar teknolojisini kullanarak önündeki yolu tarıyor, bir vasıta, yaya yada bisikletliyle çarpışma tehlikesi algılanırsa size uyarı veriyor. Bu uyarıya zamanında cevap veremezseniz ihtimaller içinde bir çarpışmanın etkilerini azaltmak, hatta bu çarpışmaları önlemek için otomatikman fren uyguluyor.

Ford Puma
Ön koltuklarda daha çok konfor için bel desteği ve opsiyonel olarak masaj fonksiyonu bulunuyor. Parlak detaylara haiz iç mekan ise sofistike stilin verdiği hissi daha da güçlendiriyor. Akıllı özellikler ve yenilikçi teknolojiler tüm kontrolü size veriyor. 12.3″ dijital gösterge paneli ve gelişmiş 8″ dokunmatik ekrandan SYNC 3 bilgi-eğlence sistemi her yolculuğunuzu mümkün olduğunca zahmetsiz ve keyifli hale getirmek için tasarlandı.
Potansiyel çarpışma tehlikelerine karşı uyarı veren özelliklerden yol tutuşunu ve dengeyi korumanıza destek olan akıllı sistemlere dek her noktada güvenliğinizi düşündük. Tam da bu yüzden Ford Puma sizi, ailenizi ve öteki yol kullanıcılarını korumak için tasarlanmış akıllı destek teknolojileriyle donatıldı.

Ford Ecosport
Elektrik Servo (EPAS) direksiyonun duyarlı manevra kabiliyeti oldukça dar alanlara bile park etmenizi kolaylaştırır. Daha çok denetim alanı elde eden yapısıyla yol hakimiyeti sunar.
EcoSport, üç yenilikçi ve gelişmiş motor seçeneği ile sunulmaktadır. Birincisi, Senenin Internasyonal Motoru ödülünü üst üste altı kez kazanan 1.0 litrelik EcoBoost benzinli motor. 125PS güç elde eden seçeneğiyle, klasik 1.6 litrelik motordan bekleyeceğiniz gücün yanı sıra yakıt tasarrufu ve düşük karbondioksit emisyonu sağlar. 1.5 litrelik EcoBlue dizel motor ise 100 PS güç üretirken 118 g/km düzeyinde karbondioksit emisyonu salar.

Ford Mondeo
Ford Mondeo, 8 ileri otomatik şanzıman ile sunulmaktadır. Ford Mondeo,seyahat süresince emniyette olmanız için tasarlanan oldukça sayıda ileri güvenlik sistemine haizdir. Yaya idrak etme özellikli Çarpışma Engelleme Yardımı dahil bir takım teknoloji kazaların engellenmesinde proaktif bir halde rol oynar. Öte taraftan, hava yastıklı arka güvenlik kemerleri de yolcuları korumaya destek olur.

İkinci El Ford Mondeo İlanları
Ford S-Max
Aracın tavanında Sürücü ve ön yolcu için sunulan yeni masaj özellikli koltukların tasarımı yardımıyla, size daha çok destek sağlar, hatta masaj etkisiyle uzun yolculuklarda daha konforlu seyahat yapmanıza destek verir.
Ford S-MAX’te 1.5L olarak sunulan EcoBoost benzinli motor, 160PS güç üretirken 240 Nm torka çıkan bir performans sağlıyor.

İkinci El Ford S-Max İlanları
Ford Galaxy
Ford Galaxy’de 1.5L olarak sunulan EcoBoost benzinli motor, 160PS güç üretirken 240 Nm torka kadar çıkan muhteşem bir performans sağlıyor.

Gelişmiş Akıllı Güvenlik Sistemi (IPS), çeşitli güvenlik özellikleri içinde koordinasyon sağlayarak size ve yolculara maksimum koruma sunar. Bir çarpışma durumunda yaralanma olasılığını azaltmak amacıyla Ford Galaxy ek olarak darbeyi emen sağlam kaportaya, gelişmiş koltuk ve güvenlik kemeri sistemlerine haizdir.

İkinci El Ford Galaxy İlanları
Ford Yeni Ranger
Ford Ranger, yakıtınızın her bir damlasıyla daha çok kilometre kat etmenize destek olacak yeni, kuvvetli bir motor aralığına haizdir. Bu motorlar değişen koşullara ve arazi şartlarına sorunsuz şekilde uyum elde eden gelişmiş, yeni bir şanzımanla desteklenmektedir. Start / Stop Sistemi ve SYNCIII şeklinde oldukça sayıda yararlı teknoloji yardımıyla bu dayanıklı pikap, kas gücüyle beyin gücünün muhteşem bir karışımıdır.

Yerden yüksekliği 237 mm olan Ford Ranger, en çetin arazi koşullarının üstesinden kolaylıkla gelmek suretiyle tasarlandı.

Ford Tourneo Courier
Hız Denetimi bir hız belirlemenize olanak verir ve siz frene basana yada hızlanana kadar aracı belirlediğiniz hızda meblağ. Direksiyon üstündeki tuşlarla da sürüş esnasında hızınızı ayarlamanıza yardım olur.
Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı teknolojisi, evvelde belirlediğiniz bir hız limiti içinde sürüş yapmanıza destek verir. Bu sistem yalnızca yakıt tasarrufu yapmanıza olanak vermekle kalmaz, hız sınırını aşma olasılığınızı da minimuma indirir. Her iki teknoloji, ergonomik kazanımlarının yanı sıra otobandaki uzun yolculukları daha azca yorularak tamamlamanızı sağlar.

Ford Kasım Ayı: Transit Courier Modelleri
Çekiş Denetim Sistemi, aracı yokuşta kaldırmaya çalışırken ileri yada geri hareketinizi geçici olarak durdurur. Bu sistem fren sistemine fazladan 2,5 saniye bir tazyik uygulayarak ayağınızı fren pedalından kaldırıp gaza basmanız için size vakit verir. Islak yüzeylerde durur ve kalkarken de sistem devreye girer.

Transit Courier, 6 ileri vitesliyle daha ekonomik ve verimli. Yüksek hızlara çıktığınızda aracınızı 6. vitese geçirin ve yakıt tasarrufuna başlayın.

Ford Tourneo Connect

FORD SYNC 3, bağlantıda kalmanızı, telefonunuzu, müziğinizi ve navigasyon sistemini denetim edebilmenizi elde eden gelişmiş bir sistemdir. Sezgisel navigasyon için, ses komutları yada çimdik ve kaydırma hareketleri ile 6″ dokunmatik renkli ekranı kullanabilirsiniz.

Çarpışma Engelleme Yardımı, aracın yoluna çıkabilecek öteki araçları ve yayaları algılar. Hatta aracınızın önüne çıkabilecek yayaları bile tespit eder. Sistem, çarpışma olasılığını sezdiğinde sizi uyarır ve eğer tepki vermezseniz, otomatikman fren yapar. Kazaların şiddetinin azaltılmasına yada kazalardan kaçınılmasına destek olmak amacıyla geliştirilen bu teknoloji, 80 km/saat düzeyine kadar hızlarda devreye girer.

Öteki Modeller: Kasım Ayı Ford Fiyat Sıralaması

Ford Tourneo Custom fiyat sıralaması
Ford Transit Custom Fiyat Sıralaması
Ford Transit Minibüs Fiyat Sıralaması

Ford Transit Kamyonet Fiyat Sıralaması

Ford Transit Van Fiyat Sıralaması

İkinci El Ford İlanları
 

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir