Onlar Hakkaten Tüm Zamanların En Çirkin BMW’leri Mi?

Onlar Hakkaten Tum Zamanlarin En Cirkin BMWleri Mi

Tüm zamanların en çirkin BMW’leri yakıştırmalarının arkasından yeni BMW M3 ve M4’lerin tartışmalı tasarımları mevzusunda şirket yetkililerinden nihayet izahat geldi.

‘Tüm Zamanların En Çirkin BMW’leri’ Yakıştırmasının Sebepleri Izgara ve Burunda Yoğunlaşıyor
bmw-ızgaraBazı değerlendirme kuruluşları onu tüm zamanların en çirkin BMW’si olarak adlandırdığı noktaya kadar, otomobillerin çift tabut şeklindeki burunlarına yönelik yorumlarda büyük seviyede duygular birleşiyor. Bunlara katılıyor musunuz? sorusuna yetkililerin cevabı:

-”Şahsen ben o denli ileri gitmezdim. Tamam, M3 ve M4 piyasadaki en güzel BMW’ler değil. Dürüst olmak gerekirse, muhtemelen benim için son beşte. Fakat olmadıkları tek şey ise sıkıcılık ve sıradanlık diyebiliriz. Tasarım o denli değişik ki, sol sahanın haricinde, sektörde dalgalar yarattı ve herkesi bunun hakkında konuşturdu. Pozitif yönde ya da negatif fısıltı, hepsi aynı şekilde fısıltıdır. BMW’nin hedefi yeni M3 ve M4’te olabildiğince oldukça göze çarpmış olmaksa, kesinlikle işe yaradı. Ek olarak siz yada ben hoşlanmasak da, her gün trafikte görülebilen tek düze, sönük ızgaralar içinde öne çıkmak isteyen bir model’’ oluyor.

‘Tüm Zamanların En Çirkin BMW’leri’ Tartışmasına Bazı Road and Track Eleştirmenlerinin Yorumları
tüm-zamanların-en-çirkin-bmw’leri-tartışması-yorumları-Yeni ızgaralar oldukça büyük ve güzel olmaktan uzak olsa da, yeni otomobiller en çirkin BMW olması imkansız. Yeni modellerde ızgaralar oldukça büyük ve bir tek daha sonrasında küçültülmesini temenni ediyorum.

-M4’e alışabilirim, ızgara birazcık fazla. Fakat gene de birazcık abartılı olsa bile en azından bir dereceye kadar çekici buluyorum. Kim bilir bir tek Çiy Sarısı içindir.Bu sebeple M4 onunla muhteşem görünüyor. Hem de birazcık garip şu sebeple yeni 4 Serisi’nin çok kötü göründüğünü düşünüyorum. Kim bilir stilde eklenmesi ihtiyaç duyulan birazcık saldırganlık vardı?

–Ilk olarak, ızgara M3 üstünde aynı etkiye haiz değil. Izgara, minik oranlara haiz bir otomobil için oldukça büyük ve otomobili tamamen mahvediyor. Yeni M3’ün kesinlikle BMW’den gelen en çirkin arabalardan biri olduğuna inanıyorum.

–Bu aşamada M4 ızgarayı değiştirip değiştirmeyecekleri mühim değil şu sebeple buna hakikaten alışabileceğimi düşünüyorum. Izgara kendi içinde kesinlikle çirkin olduğundan daha şok edici diyebiliriz. Sadece M3’e görünümü yüzü vermek kesinlikle fena bir kararmış oldu.

Bu Mevzuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?

m3-m4Şimdi de sizlerden duymak istiyoruz. M3 ve M4’ün şirket tarihindeki en çirkin BMW’ler bulunduğunu düşünüyor musunuz? Yoksa firmanın geçmişinde yada günümüzde daha oldukça öne çıktığını düşündüğünüz başka bir vasıta var mı? Lütfen yorumlarda duygularınızı bizimle paylaşın!

Bir cevap yazın