Nissan GT R kullanıcı yorumu nasıl bir arabadır? alınır mı ?

Nissan GT R

Nissan GT R : O Bir Efsaneleşmiş!
Nissan GT R on yıldan fazla bir süredir aramızda, sadece bu süre zarfında Japon spor otomobili ciddi anlamda gelişti ve değişti. Sınıfının en iyi otomobilleriyle de başarı göstermiş bir halde yarışmaya devam etti; en azından performans açısından.
Şirket içinde ve meraklıları tarafınca soy ağacındaki R35 olarak malum büyük Nissan GT-R, satışa sunulan en süratli hızlanan arabalardan biri haline getirmek için nissan onunla on senedir uğraşıyor.

Süspansiyonda meydana getirilen revizyonlar, kent içinde daha yumuşak bir sürüşle sonuçlanırken, manevra kabiliyetini iyileştirmek amacıyla düşük hızda direksiyon desteği artırıldı. Fazladan ses yalıtımı faktörü ve GT-R artık günlük kullanım için daha çağdaş hale getirdi. Düşük hızda homurdanan dört tekerlekten çekiş sistemi ile beraber düşük profilli lastikler sebebiyle otoyolda bolca oranda lastik gürültüsü var.

GT-R Hakikaten tam bir pist aracı
Nismo kaynaklı süspansiyonu ile Track Edition, halihazırda son aşama yetenekli GT-R’ye gore belirgin bir fark oluşturuyor; en azından bir pistte. Track Edition, düzgüsel otomobile kıyasla birazcık yumuşak hissettiriyor ve rakipsiz mekanik kavrama ile itimat verici bir halde yerleştirilmiş. Eğer bir pistteyseniz problem değil , sadece yollarımızdaki engebeli ve çukurlu Türkiye asfaltında bunun oldukça sağlam olabileceğinden şüpheleniyoruz.
Dört büyük egzoz borusu, dairesel arka farlar ve geniş alaşımlı jantlarla, bir İtalyan safkanının evrensel çekiciliğini taşımaz. Sadece fanatikleri için GT-R logosunun çekiciliğine rakip olacak hiçbir şey yoktur.

Nismo modeli, benzersiz ön ve arka tamponlar, daha derin yan etekler ve kendisine bağlı devasa bir arka kanat bulunan bir karbon bagaj kapağıyla dikkat çekiyor. Nismo’nun standart modele kıyasla saatte 186 km hızla 100 kilogram fazladan bastırma kuvveti ürettiğini iddia ediyor. Bir tek güzel gözükme amaçlı olmadığını kanıtlıyor.
2017 model yılı için büyük seviyede iyileştirilmiş olmasına karşın, şık bir coupe’den bekleyeceğiniz kalite ve tasarımdan yoksun olan iç kısım daha azca egzotiktir. Bazı plastikler hala birazcık ucuz görünüyor ve birazcık ucuz hissettiriyor. Sadece dokunmatik ekran sistemi Nissan’ın ön paneli düzenlemesine izin verdi ve daha lüks bir his için daha yumuşak nappa derisi var.
Cansız iç tasarımına karşın, otomobilin dış tasarımı hala dikkatleri üstüne çekiyor. Rakiplerin tamamen yeni, daha taze görünen modelleri piyasaya sürdüğü yerlerde GT-R, seneler içinde yalnızca minik değişimlerle tasarım açısından nispeten durağan(durgun) kaldı. Fakat bu fena bir şey değil, bu sebeple arabanın hala sadık fanatiklerinden oluşan bir lejyonu var.
İKİNCİ EL OTOMOBİL İLANLARI

Bir cevap yazın