Modifiye Bentley Continental: Saatte 332 KM

Modifiye Bentley Continental, Mansory’den geldi. Üstelik bu modifiye model tam 332 km/sa hıza haiz. Mansory şirketi bilhassa unutulan yada sevilmeyen modellere yaşam öpücüğü vermesi ile ünlenmiş. Şimdi de şirket, Bentley’e el attı. Şirket, Bentley Continental GT Cabrio üstünde bazı oynamalar yapmış oldu. Açıkça söylemek gerekirse ortaya çıkan modifiye Bentley Continental oldukça değişik bir görünüme haiz diyebiliriz. Ek olarak bu model Mansory şirketinin şimdiye kadar modifiye etmiş olduğu ilk hususi renkli model olma hususi durumunu de taşıyor. Ortaya çıkan bu modelin adı ise Mansory Vitesse Bentley oldu. Fakat unutmayalım ki bu bir Mansory modifiyesi. Şu demek oluyor ki düzgüsel insanlara bakılırsa değil. Şimdi sözü fazla uzatmadan siz kıymetli okuyucularımız için derlediğimiz vasıta detaylarına geçelim.
Modifiye Bentley Continental İki Değişik Renk Tonuna Haiz
Otomobili incelemeye başladığımızda ilk gözümüze çarpan detay haiz olduğu iki değişik renk tonu oluyor. Mansory Vitesse Bentley, bir yarısı siyah bir yarısı ise sarı olan rengiyle oldukça göze çarpan diyebiliriz. Ek olarak model siyah renkte bir jant setine de haiz. Ek olarak ise modifiye Bentley Continental, birçok noktasında karbon fiber detaylara haiz. İç mekana geçtiğimizde ise gene Mansory dokunuşlarını görmek mümkün. Bu dokunuşlara koltuk renklerini dahi dahil edebiliriz. Özetlemek gerekirse tüm iç mekan elden geçmiş diyebiliriz. Ek olarak otomobilin orta konsolunda da bir tek bir tane üretildiğini belli eden bir plaka bulunuyor.

1 of 6

Mansory Vitesse Bentley modelinin teknik verileri ise tam olarak bilinmemekte. Fakat kaputunun altında 740 beygir gücü ve 1.020 Nm tork benzer biçimde görkemli değerlere haiz bir canavar bulunuyor. Ek olarak modelin maksimum hızı ise saatte 332 kilometre. Bu canavar cabrio modelinin 0-100 arası hızlanması ise bir tek 3.3 saniye. Evet biliyoruz bu değerler buradan bakıldığında uçuk duruyor. Fakat unutmayalım ki işin içinde Mansory ve modifiye var. Peki siz bu modifiye model hakkında ne düşünüyorsunuz?
Satılık Tüm Bentley Continental Modellerini İnceleyin

Bir cevap yazın