MG Sıfır Vasıta Kampanyaları – Eylül 2022

2022 Eylül ayı MG sıfır vasıta kampanyası hakkında detaylar belli oldu. Sıfır vasıta almak isteyenlere bir müjde de MG’den geldi. Yaz ayının bitimiyle birlikte MG kampanyaları açıklandı. Şirket, Eylül ayına hususi düşük faizli vasıta kredilerini yada takas kampanyalarını kullanıcılara sundu. Hem elektrikli araçlar, hem de geleneksel motorlu MG araçlar için Eylül ayında büyük fırsatlar açıklandı. Peki nedir bu fırsatlar? 2022 Eylül ayı MG sıfır vasıta kampanyalarını siz kıymetli okuyucularımız için derledik.
MG Sıfır Vasıta Kampanyaları

2022 Eylül ayı MG sıfır vasıta kampanyaları kapsamında ilk haber E-HS PHEV modelinden geldi. Model, benzinli ve elektrikli çift tane motora haiz. Ek olarak hem şebekeden hem de sürüş esnasında şarj edilebilme özelliği ile asla benzin harcamadan sürüş fırsatı sunuyor. Şirket, bu modele haiz olmak isteyenlere hususi 400 bin TL için 12 ay vade ve %0,99 faiz oranında kredi fırsatı sunuyor.

İkinci MG kampanyası ise ZS modeli için bulunuyor. Ilk olarak ZS modelinin bagajında katlanabilir bir e-bisiklet bulunduğunu hatırlatalım. Bu modele haiz olmak isteyen kullanıcılara ise şirket tarafınca 200 bin TL için 12 ay sıfır faizli kredi yada 25 bin TL takas desteği fırsatı sunuluyor.

 
Satılık Tüm MG Modellerini İnceleyin ⇒

Bir cevap yazın