Mercedes Otomobiller İçin Apple Teknolojisi Zamanı

Mercedes otomobiller için artık Apple teknolojisi zamanı. Alman otomobil devi araçlarına Apple’ın teknolojisini getirdi. Buna nazaran artık Alman üreticinin araçlarında Apple Music’in uzamsal ses desteği yer alacak. Mercedes ile ortaklaşa iş icra eden teknoloji devi Apple birçok otomobil ile entegre çalışıyor. Son olarak geçtiğimiz yıl iPhone, Mac, HomePod ve Apple TV şeklinde cihazlarda yeni teknolojisini kontrol etmeye başladı.
Peki Apple Uzamsal Ses Özelliği Nedir?

Artık Mercedes otomobiller için kullanılacak olan Apple uzamsal ses özelliği yepyeni bir tecrübe sunuyor. Şundan dolayı dinamik kafa seyretme özellikli uzamsal ses, film yada video izlerken sesin her yönden geldiği hissini uyandırıyor. Böylece beyaz perde salonlarındaki şeklinde bir ses deneyimi araçlara taşınıyor.
Mercedes Otomobilleri İçin Yepyeni Bir Tecrübe

Alman üretici Mercedes-Benz, belirli araçları Apple Music’in uzamsal ses desteğini getirdiğini duyurdu. Bu yeni özellik ilk olarak yeni elektrikli modeller EQS ve EQE modellerinde yer alacak. Böylece şirket elektrifikasyonda da daha iyi bir tecrübe sunmayı hedefliyor. Sadece bu yeni özellik eklenince araçların maliyeti de otomatikman artıyor.
Sıfır KM Mercedes-Benz Modelleri

Bir cevap yazın