Mercedes G Serisi 2024’te Değişimlerle Geliyor

Şu anda Almanya’da halka açık yollarda kontrol edilen Mercedes G Serisi değişiklikleriyle görüntülendi.
Mercedes-Benz G Serisi, mevcut haliyle, markanın arazi aracı için büyük bir tekrardan tasarımını tanıttığı 2018’den beri satışta. Model, büyük bir görsel revizyondan geçmedi. Sadece yeni teknolojiler ve daha verimli aktarma organları aldı. Şimdi, Mercedes G Serisi’nin bu yeni versiyonu. Fotoğraflar gösterdiği benzer biçimde, bir tek ufak tasarım değişimleri getirmesi ihtiyaç duyulan bir orta dönem makyajı için hazırlanıyor.

Fotoğrafları incelediğimizde bazı değişimler göz önünde. Ön fasyayı kaplayan folyo var. Görünüşe nazaran tampon bazı minimal yeni dokunuşlar alacak. Ek olarak şimdiye kadar bildiğimiz ön kısımla ilgili her şey bu kadar. Durum, tekrardan tasarlanan tampona ek olarak LED arka farlar için yeni dahili grafiklerin de olabileceği arka kısımdaki duruma benzer.

Kabin İçinde Değişimler

Gene de kabin içinde daha büyük iyileştirmeler bekliyoruz. Mercedes’in lüks arazi aracına S-Serisi, C-Serisi ve SL’nin yeni büyük ekran düzenini verip vermeyeceğini bilmiyoruz. Sadece araçta yeni bir bilgi-eğlence sistemi olacağını kati olarak biliyoruz. Mercedes G Serisi şu anda Stuttgart merkezli otomobil üreticisinin en yeni MBUX’a haiz olmayan tek ürünü. Bu, yenilenen Mercedes G Serisi’nin piyasaya sürülmesiyle değişecek.

Motor tarafında, büyük değişimler olmayacak. Sadece bu aşamada bir çeşit elektrifikasyon olası benzer biçimde. Sınıfının en iyisi olan G63, şu anda 577 beygir gücü (430 kilovat) ve 850 Newton-metre tork çıkışına haiz 4.0 litrelik bir V8 motora görüyoruz. Ek olarak dokuz ileri otomatik şanzımana haiz. G63 ek olarak daha çok güç ve gelişmiş verimlilik için elektrik desteği alabilir.
Elektrikli Mercedes G Serisi

En çevre dostu G Serisi’nin, Mercedes’in arazi aracına dayalı tamamen elektrikli bir modeli piyasaya süreceği 2024 senesinde bekliyoruz. İçten yanmalı modelin arazi kabiliyetini eşleştirmek amacıyla her tekerlek için bir tane olmak suretiyle dört elektrik motorlu bir seviye kullanacak. Devasa bir pil paketi elektrik enerjisi sağlamalıdır. Hatta silikon anot kimyasına haiz isteğe bağlı bir pil paketi bile duyurmuştu. Bilgileri aşağıdaki linkte bulabilirsiniz!

Elektrikli Mercedes G Serisi 2024’te Yollarda Olacak

Trink Sat!

Bir cevap yazın