Mercedes CLA Ailesini Makyajlıyor

Mercedes, CLA Ailesini Makyajlama Operasyonuna Başladı.
Mercedes-Benz, minik sınıfta bulunan otomobil ailesinin makyaj operasyonlarıyla meşgul ve A serisi, B serisi, GLA ve GLB modelleri birçok ortamda görülüyor. CLA ve CLA Shooting Brake versiyonunun makyajlı hallerinin AMG görselleştirme paketiyle kontrol edilmiş olduğu haberleri gelmeye başladı. Sizler için hazırlamış olduğumuz içeri gelin beraber inceleyelim.
İşte Makyajlanan Mercedes CLA Ailesi Hakkında Detaylar
Her iki CLA’da AMG donanım paketiyle kontrol edilmekte. Araçların ön kısımlarında, farların grafiklerinin değiştirildiğini düşünüyoruz. Yeni bir tampon makyajla beraber sunulacak. Radyatör ızgarasının tasarımı mevzusunda büyük bir değişim yapılacağını düşünmekteyiz. Arka kısmında ise LED lambalarının tasarımını görmekteyiz. Kaputun altında mevcut modele nazaran büyük değişimler olmadığı düşünülmekte. Mercedes CLA ailesi, 7 ileri çift kavrama bir şanzımanla gösterilmekte. Bu şanzımana genel anlamda 2.0 hacminde sıralı dört silindirli motor eşlik etmekte. CLA 35 ve CLA 45 AMG modelleri de mühim teknik güncelleştirmeler almadan makyaj operasyonunun bir parçası olacaklar. Makyajlanan CLA ailesini bu senenin sonunda görmeyi bekliyoruz.

Makyaj çoğu zaman otomobilin iç ve dış tasarımıyla ilgili bir emek harcama olarak bilinmekte. CLA ailesinin makyajlanma işlemi de yalnızca tasarım kısmıyla sınırı olan tutulacaktır. Mercedes-Benz sevilen CLA serisini son olarak 2019 senesinde tanıttı. Üstünden birkaç yıl geçtikten sonrasında şirket otomobili makyajlayarak yine tanıtım yapmayı planlamakta. Bununla beraber A serisi ve B serisinin 2025 yılı itibariyle üretimi sonlanacaktır. CLA serisinin üretimi ise diğerlerinin aksine devam edecek. Giriş seviyesi Mercedes-Benz olarak yerini alacak.

Teknik özelliklerinde meydana getirilen bilgilendirmeye nazaran önceki nesille benzer güç ünitelerinin kullanılacağını bilmekteyiz. Daha önceleri verilen bilgilerde aracın dört tekerlekten çekişli 4MATIC versiyonunun da olacağı açıklanmıştır. İç mekan içinde geliştirilmekte olan bir Multimedya ekranı ve en yeni MBUX işletim sisteminin de yer alacağı konuşulmakta. Makyajlama operasyonuyla beraber CLA ailesinde meydana getirilen değişiklikle birlikte bu senenin sonunda piyasaya çıkmasını beklemekteyiz. Böylelikle Mercedes, meraklılarına makyajlanacak olan CLA ailesinin güncel haberini vermiş olalım.
Bu mevzu hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bununla beraber yorum kısmında düşüncelerinizi de belirtebilirsiniz.
TRİNK SAT
Arabam Kaç Para
 

Bir cevap yazın