Mercedes AMG İmzalı Hoparlör Sistemi ve Ofis Koltuğu!

Mercedes AMG dikkat çekici hoparlör sistemi ve ofis koltuğunu tanıttı. Son zamanlarda otomotiv firmaları, markalara ilişik değişik ürünler de piyasa sürüyor. Bu ürünler ise müşteriler tarafınca ilgi ile karşılanıyor. Evvelinde bir tek çalışanlara ya da bazı müşterilere hususi üretilen ürünleri artık satın almak mümkün hale geldi. Bunun en yeni örneği ise Mercedes tarafınca geldi. Lüks Alman şirketi, hoparlör sistemi ve ofis koltuğunu tanıttı.
Mercedes AMG Hoparlör Sistemi 
Hoparlör sistemine ilk baktığımızda dikkatimizi ön bölümde bulunan Mercedes logosu çekiyor. Logonun bulunmuş olduğu ön kısım ise Mercedes-AMG GT serisindeki ön ızgara ile tamamen aynı gözüküyor. Ek olarak Mercedes, hoparlör sistemini “IXOOST” firmasıyla beraber tasarlamış. IXOOST şirketi lüks otomobillerdeki ses sistemleri tasarımındaki başarısıyla biliniyor. Bundan dolayı Mercedes AMG hoparlör sisteminde de imzasını taşıyor. Hem de hoparlör sistemi otomobillerdeki benzer biçimde karbon fiber kullanılarak tasarlanmış. Buna bağlı olarak hafifçe fakat dayanıklı bir yapıya haizdir. Ek olarak tasarım harikası olan ürün, elde üretiliyor. Ek olarak üst bölümde bulunan hava kanalları GT Black Series modellerinden tanıdığımız hava kanalları ile oldukça benzer. Arka bölümde ise ses çıkışlarının bulunmuş olduğu ve kabloların bağlanabileceği bir egzoz yapısı bulunuyor.
Ürün, tasarımının yanı sıra kalitesiyle de ön plana çıkıyor. İçerisinde birden fazla 1 inçlik minik hoparlörler bulunuyor. Hem de içinde bir çift 6 inç subwoofer de içeriyor. Buna bağlı olarak sesi daha iyi bir halde duyabiliyoruz. Son olarak Mercedes AMG hoparlör sisteminin satış fiyatı hemen hemen belli olmadı.
Mercedes AMG Ofis Koltuğu
Mercedes AMG kısa bir vakit ilkin AMG serisinin yeni ofis koltuğunu da tanıtmıştı. Ürün üst düzey malzemelerden oluşuyor ve oldukça konforlu gözüküyor. Ek olarak söylentilere gore ofis koltuğu, ilk olarak her insana açık satışa çıkmamış. Fiyatı hemen hemen net olarak bilinmiyor. Fakat oldukça yüksek olacağı aşikar.

Sıfır km Mercedes Modelleri ve Tutarları

Bir cevap yazın