Makyajlı Volkswagen ID.3 Kameralara Yakalandı

Makyajlı Volkswagen ID.3 görüntülendi. VW ID.3 bu yıl bir güncelleme için hazır ve şirket onu bir takım resmi eskizle ön izlemişti. Kış testleri esnasında ise EV’nin hafifçe kamufle edilmiş bir prototipi kameralara yakalandı. Bu prototip tam bir kamuflajla da karşımıza çıkmıyor. Fakat zekice yerleştirilmiş siyah kaplamaları bulunuyor. Açıkçası modelde aslına bakarsan oldukca bir değişim beklenmemekteydi. Yalnız minik çaplı bazı değişimler bekleniyordu. Kameralara yakalanan prototip model de bunu onaylar özellikte. İsterseniz sözü fazla uzatmadan sizler için derlediğimiz tüm detaylar göz atalım.
Ufak Çaplı Değişikleriyle Makyajlı Volkswagen ID.3 Karşınızda
Makyajlı Volkswagen ID.3 prototip modeli minik çaplı siyah kaplamalarıyla kameralara yakalandı. Görsellere baktığımızda ilk dikkatimizi çeken yer tampon bölgesi oluyor. Buna bakılırsa geliştirilmiş aerodinamik için yanlarda bir çift dikey hava girişine haiz olan tekrardan tasarlanmış tampon oldukça hoş duruyor. Ek olarak görsellere baktığımızda model üstündeki siyah bantlar aracı bir ön prototip şeklinde göstermeye çalışıyor. Fakat modelin merkezi giriş de şeklini değiştirerek üstündeki petek desenini kaybettiğini açıkça söyleyebiliriz. Öteki bir değişim ise selefinin siyah panelini kaldırarak daha uzun ve daha temiz görünmesini elde eden yeni tek renkli kaporta. Şirket, burada açık vermemek adına görseldeki aracın kaputuna siyah bir çıkartma eklemiş.  Fakat eskizlerden ve prototipten yola çıkarak, üstyapının geri kalanının mevcut ID.3’ten taşınacağını söyleyebiliriz. Modelin iç mekanı için ise elimizde bir görüntü yok. Şirket iç mekanın gizliliği mevzusunda iyi iş çıkarmış diyebiliriz. Fakat gelen bilgilere bakılırsa halefinde bulunan 10 inçlik bilgi-eğlence sisteminin yerine 12 inçlik bir bilgi-eğlence sistemi gelecek.

1 of 3

Yeni VW ID.3 İçin Siparişler Başladı
İkinci nesil olarak tanıtılan fakat kompakt hatchback’in makyajlı halinden ibaret olan model için siparişler başladı. Her ne kadar ortada tam bir otomobil olmasa da şirket siparişleri kabul ediyor. Buna bakılırsa fiyatlar, ID.3 Pro Life için 43.995 €‘dan (46.336 $) başlıyor. ID.3 Pro S Tour için ise fiyatlar 56.500 €‘ya (59.230 $) kadar çıkıyor. Modelin üretimi ise Zwickau, Dresden ve Wolfsburg fabrikalarında gerçekleştirilecek. Bunun peşinden ise ilk teslimatların 2023’ün dördüncü çeyreğinde başlaması planlanıyor. Peki siz değerli ziyaretçilerimizin makyajlı Volkswagen ID.3 için görüşleriniz neler?
Satılık Tüm Volkswagen Modellerini İnceleyin⇒

Bir cevap yazın