Makyajlı Tesla Model 3 Görüntülendi

Makyajlı Tesla Model 3 kontrol aşamasındayken kameralara yakalandı. Model 3, tam olarak 6 senedir aramızda. Bu uzun sürenin arkasından ise aracın makyajlanması beklenmekteydi. Açıkçası bu mevzuda bunun olmayacağına dair şirketten açıklamalar gelmişti. Fakat bu açıklamalara karşın ne hikmetse yolda kontrol halinde bir Tesla Model 3 kameralara yakalandı. Duyumlara gore ise vasıta, Project Highland adı altında bir makyaj operasyonu geçirmekte. Tüm bu ibareleri topladığımızda ise makyajlı Tesla Model 3 kısa sürede karşımıza çıkacak diyebiliriz. İsterseniz şimdi sözü fazla uzatmayalım ve görselleri incelemeye başlamış olalım.
Makyajlı Tesla Model 3, Kamuflajları İle Yollara Çıktı
Makyajlı Tesla Model 3, kontrol edilmiş olduğu sırada kameralara takıldı. Gelen görüntülerde ise modelin ön ve arka tamponlarının kamuflajlı bulunduğunu görüyoruz. Buna gore geriye kalan kısımlarda da hiçbir değişim yok desek yeridir. Tüm bu tarz şeyleri bir araya getirdiğimizde ise modelin fazlaca büyük bir değişiklik geçirmeyeceğini anlayabiliriz. Yüksek ihtimalle ön ve arka tampon bölgelerinde bazı küçük değişimler yapılabilir. Esas değişikliklerin ise aracın batarya paketi ve multimedya sisteminde yapılması umut ediliyor. Açıkçası bunların da ilerleyen günlerde net olarak karşımıza çıkacağını düşünüyorum.

Aracın ne vakit tanıtılacağı mevzusunda ise hiçbir informasyon yok. Açıkçası Tesla, bu mevzuda ağzını oldukça sıkı tutuyor. Şirket, şimdiye kadar da Model 3’ün yaklaşan makyajı hakkında resmi bir şey yayınlamadı. Fakat doğal olarak ki de birçok otomobil üreticisi vasıta yenileme planlarını paylaşmayı sevmiyor. Bunu da oldukça naturel karşılıyoruz. Fakat modelin bu senenin üçüncü çeyreğinden ilkin Şangay Gigafactory fabrikasında ve arkasından  Şimal Kaliforniya’daki Fremont tesisinde üretime girmesi umut ediliyor. Bakalım ilerleyen aylarda model ile ilgili ne benzer biçimde gelişmeler yaşanacak göreceğiz.
Satılık Tüm Tesla Modellerini İnceleyin⇒

Bir cevap yazın