Makyajlı Mercedes-Benz B Serisi Tanıtıldı

makyajli mercedes benz b serisi tanitildi 634198a1b73fe

Makyajlı Mercedes-Benz B serisi resmi olarak görücüye çıktı. Son yıllarda popülaritesini kaybeden B serisi, üretici şirketi tarafınca tekrardan hayata döndürülmeye çalışılıyor. Bu bağlamda B serisi, makyajlanarak tekrardan piyasaya çıktı. Şirket tarafınca “Sports Tourer” sıfatı verilerek makyajlanan model, artık yeni bir far takımına ve ızgaraya haiz. Ek olarak modelin ön ekibi ve stoplarında da küçük değişimler yapılmış vaziyette. Öteki taraftan model de 4 değişik jant seçeneği de bulunuyor. Biz de siz kıymetli okuyucularımız için makyajlı modelin tüm detaylarını derledik. Hadi başlamış olalım.
Makyajlı Mercedes-Benz B Serisi Bazı Yeni Donanımlara Haiz
Makyajlanarak tekrardan piyasaya sürülen B serisi, bazı yeni eklemelere haiz. Ilk olarak modelin görselinden, iç kısmından ve donanımlarından bahsedelim. Yazının başlangıcında da bahsettiğimiz suretiyle modelde bazı görsel değişimler mevcut. Bunlar içinde ilk gözümüze çarpanlar ise yeni far ekibi ve yeni ön ızgara diyebiliriz. Bunların eskisine gore oldukça daha şık durduklarını da söylemek mümkün. Ek olarak aracın dış kısmında, ön ekip ve stoplarda da küçük değişimler mevcut. Fakat çokta göze çarpan değişimler bulunduğunu söyleyemeyiz. Modelin renk seçenekleri ise oldukça genişletilmiş. Model, artık tam olarak 10 değişik renk seçeneğine haiz. Fakat bu seçenekler doğal ki de fazladan tutara doğal olarak olacaklar.

Makyajlı Mercedes-Benz B serisinin iç kabinine geçtiğimizde de açıkçası oldukça büyük değişimler göremiyoruz. Fakat göze çarpan en büyük detay, modelin haiz olduğu MBUX işletim sistemine haiz 10.25 inçlik data eğlence ekranı diyebiliriz. Ek olarak modelde, makyajlı A serisinde de kullanılan  Nappa deri döşemeli direksiyon karşımıza çıkıyor. Fakat bu konudaki en mühim değişim ise B-Serisi tarihinde ilk kez  AMG Line versiyonunda direksiyon tasarımına ısıtma özelliği eklenecek olması. Öteki taraftan modelin temel düzey versiyonuna da yeni arka görüş kamerası ve USB portları eklenmiş durumda.
Makyajlı Modele 7 Beygirlik Takviye
Modelin iç ve dış kısmının incelemesinin peşinden gelelim teknik özelliklere. Makyajlı Mercedes-Benz B serisi oldukça fazla teknik değişikliğe haiz değil. Fakat kaputunun altında bazı küçük değişimler de mevcut. Bunlardan ilki ve kim bilir en önemlisi, modelin fazladan 7 beygir güç üretebilecek olması. Öteki taraftan ise model, bundan bu şekilde 22 kW’lık DC şarj desteği sunacak. Peki siz meydana getirilen bu değişimlerin peşinden Mercedes-Benz B serisinin tekrardan ön plana çıkacağını düşünüyor musunuz?
 
Tüm Mercedes-Benz B Serisi İlanlarını İnceleyin⇒

Bir cevap yazın