Makyajlı Mercedes-Benz A Serisi Tanıtıldı

makyajli mercedes benz a serisi tanitildi 634198a9a26a7

Uzun süredir konuşulan ve gelmesi beklenen makyajlı Mercedes-Benz A serisi görücüye çıktı. Hatchback ve sedan beden tipleri ile görücüye çıkan makyajlı modellerde mühim değişimler olduğu da gözden kaçmadı. Bu değişikliklerden en çarpıcı olanlardan bahsedecek olursak ise modellerin artık yeni bir difüzöre ve standart olarak gelen LED stoplara haiz bulunduğunu söyleyebiliriz. Bunlarla birlikte daha değişik değişikliklere de haiz olan yeni modeller hakkında tüm bilgileri siz kıymetli okuyucularımız için derledik. İsterseniz sözü fazla uzatmadan incelemeye başlamış olalım.
Makyajlı Mercedes-Benz A Serisi Sürpriz Paketlerle Geliyor
Makyajlı Mercedes-Benz A serisi, uzun bekleyişin arkasından kendisini sonunda bizlere gösterdi. Serinin mühim değişikliklere haiz bulunduğunu belirtmiştik. Bu kapsamda ilk olarak görsel ve kabin için değişikliklerden bahsedelim. Girişte bahsettiğimiz suretiyle gözümüze ilk çarpan görsel özelliklerden birisi standart olarak gelen LED stoplar. Bu stopların modellere kesinlikle oldukça daha sportif bir hava kattığını söyleyebiliriz. Buna ek olarak modellere, 19 inç büyüklüğe kadar ulaşan dört yeni jant seçeneği de ekli durumda. Ek olarak şirket, yeni A Serisi kullanıcılarına Manufaktur kataloğunun da kapılarını açıyor. Seriden bir modelin renk seçiminde ise mat yada metalik dokunuş seçenekleri de mevcut. Öteki taraftan modellerin iç kabinine ise standart olarak gelen Nappa deri döşemeli direksiyon eklenmiş durumda. Son olarak MBUX data eğlence sistemi de iç kabinde yerini korumakta.

A Serisi, Artık Yarı Hibrit Olarak Karşımıza Çıkacak
Makyajlı Mercedes-Benz A serisi, teknik anlamda ve kaput altında da mühim değişimler yaşamış durumda. İlk olarak seride kullanılan içten yanmalı motorlar artık hibrit motor desteğine kavuştu. 7 yada 8 ileri çift kavramalı şanzımana haiz hibrit motorlar, geleneksel motorlardan 13 beygir fazla güç üretilebilecek. Bunun sebebi ise motorların haiz olduğu 48V teknolojisi. Bir öteki değişim ise girişte belirttiğimiz yeni difüzör. A serisi modelleri artık yeni bir difüzörle gelecekler. Öteki taraftan serinin şarj edilebilir versiyonunun elektrikli motoru da artık 7 beygir fazladan güç üretebilecek. Ek olarak model, DC şarj desteği yardımıyla 22 kW’a kadar süratli şarj kapasitesine haiz durumda. Modelin %80 şarj süresi ise 25 dakika civarında.
Satılık Tüm Mercedes-Benz A Serisi Modellerini İnceleyin⇒

Bir cevap yazın