Makyajlı Dört Kapılı Mercedes AMG GT Görüntülendi

Dört Kapılı Mercedes AMG GT İçin Küçük Değişimler Yapılmış oldu!
Ilk olarak Dört kapılı Mercedes- AMG GT Coupe’nin bazı yoldam değişimleri alacağını daha ilkin şirket söylemişti. Aracın tasarımına bakılırsa ızgara şeklinin korunmasını elde eden dikey çıtaların tasarıma destek veren bir konumda göründüğünü düşünmekteyiz. Aracın yan tarafına ve arka lambalarına bakıldığında ise herhangi bir farklılık olmadığı açık olarak görülmekte. Sizler için hazırlamış olduğumuz içeriğimizi beraber inceleyelim.
Makyajlı 4 Kapılı Mercedes AMG GT Hakkında Detaylar
Biliyorsunuz ki ki, genel anlamda otomobil üreticileri bir modeli yenilediklerinde, hem ön hem de arka tamponda revizyonlar yapıyordu. Mercedes’in 2022 model yılı için dört kapılı AMG GT Coupe serisinde de minik değişimler yaptığını hatırlatmak isteriz. Bu aşamalarda ön yüz için ince ayarlar yapılmakta. Böylece vasıta AMG GT 63 S’ye daha fazlaca benzeyen bir görünüme haiz oldu. Donanım seviyelerine nazaran farklılık gösteren 2022 dört kapılı AMG GT Coupe, birkaç yeni dış renk seçeneğiyle beraber gösterilmekte. Boya seçeneklerinin içinde; Spectral Blue Metallic, Green Light Magno ve Manufaktur Rubelite Red Metallic vardı. Bunlara ek Spectral Blue Magno da bulunmakta.

Ek olarak güncellenen modelin güç aktarma organı hakkında herhangi bir data bulunmamaktadır. Markanın ürün yelpazesindeki en iyi model; şarj edilebilen hibrit Mercedes AMG GT 63 SE Performance olarak bilinmektedir. Kendisi, çift turbo 4.0 litrelik bir V8 ile arka aksa monte edilen bir elektrik motorunu bir arada taşımakta. Böylece bahsi geçen kurulum, toplamda 838 beygir gücü ve 1.400 Nm tork üretmekte.

Mercedes’e nazaran; araçların değişimleriyle beraber konfor modunda daha çok konfor, spor modunda ise daha çok performans görülecektir. Hem de GT- 4 Kapılı Coupe ailesinin tamamı için yeni AMG Performance direksiyonları bulunacaktır. İki kollu direksiyonların özelliklerinde ise daha çok tuş yer almakta. Geçtiğimiz yıl markalar için oldukça mühim bir seneydi. Bunun sebebi ise şu şekilde; otomobil üreticileri, Pandemi şiddetinin azalmasıyla beraber artan öğrenci yanıt vermek için makyajlı modellerini birer birer tanıtmaya devam etmişlerdir. Son olarak makyaj operasyonlarının bilhassa araçların dış ve iç tasarımlarında küçük değişikler yapılarak gerçekleştirildiğini bilmekteyiz.
Sizler dört kapılı Mercedes AMG GT modeli hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
TRİNK SAT

Bir cevap yazın