Lamborghini Huracan Sterrato’nun Yeni Teaserı Gösterildi!

Kimi filmlerde helikopterlerin kovaladığı, kimi filmlerde ise polis otomobillerinin peşine düşmüş olduğu Lamborghini Huracan Sterrato makyajlanarak yeniden pazara sunulmaya hazırlanıyor. Lamborghini, 2019 Haziran ayında Huracan Sterrato konseptinin sinyallerini vermişti. Huracan’ın en alışılmadık yorumu ralli odaklı Serrato’nun resmi teaserı marka tarafınca gösterildi. Lamborghini Huracan, hibrit versiyonundan önceki son modeli olacak ve peşinden yerini hibrite devredecek.
Lamborghini Adrenalininizi Artırıyor: Bizi İzlemeye Devam Edin

2019’dan bu yana üç yıl sonrasında Huracan Serrato’yu yeniden görmek Lamborghini meraklılarını heyecanlandırdı. Marka videonun peşinden yalnızca “Lamborghini adrenalininizi artırıyor: Bizi izlemeye devam edin.” şeklinde izahat yapmış oldu..
Yeni Huracan’ın dış tasarımını incelediğimizde, eski görünüme sadık kalsa da tamponların ve arka panjurların değişik bulunduğunu görüyoruz. Ön tamponların üstündeki LED aydınlatmalar yepyeni bir görünüm katmış. Tekrardan tasarlanan ve motor kapağı da dikkat çeken tasarım özelliklerinden biri.
Yeni Lamborghini Huracan Sterrato’nun Yerden Yüksekliği Yalnız 47 Milimetre

İtalyan otomobil üreticisi Lamborghini, Huracan Serrato’yu bizlere tanıttığı Beyond the Concrete isminde bir videoyu yayınlayarak bizlere ipuçları verdi. Hala kamuflajla kaplı olsa da, gövdesindeki değişimleri görmek mümkün. 640 beygir gücündeki 5.2 litrelik V10’un yerden yüksekliği 47 milimetredir. Bundan önceki versiyonda gördüğümüz tork ve arka akstan yönlendirme özelliklerinin yeni versiyonda da olacağı düşünülüyor. Yeni Huracan ile alakalı daha çok teknik bilgiyi gelecek aylarda öğrenmeyi bekliyoruz.
Bir Sonraki Lamborghini Huracan Sterrato Plug-In Hibrit Olacak!

Marka şimdiden bir sonraki otomobil için onayı verdi. Bu göreceğimiz son geleneksel motorlu Huracan olacak. İlerleyen yıllarda şarj edilebilir Plug-in Hibrit versiyonu ile çağa ayak uydurmayı hedefliyor.
“Yürekli, Emsalsiz ve Beklenmedik”

Hemen hemen kamuflaj ile kaplı olan Huracan’ın görünüşü “yürekli, emsalsiz ve beklenmedik” olarak tanımlanıyor. Videoda engebeli arazide yol alan aracın alt gövdesinin dayanıklılığına dikkat çekiyor. Dört tekerlekten çekiş sistemi ve sert süspansiyon ile gene engebeli ve sıkıntılı yollarda maksimum performans sergiliyor.

Trink Sat!
Arabam Kaç Para?

Bir cevap yazın