Karsan Otobüsler Ödüllere Doymuyor!

Karsan otobüsler ödüllere doymuyor. Şirket, e-ATA modeli ile kazanılmış olduğu Sustainable Bus of The Year 2023 ödülünün peşinden iki yeni ödülün daha sahibi oldu. 2022 “Global Business Excellence” ödüllerinin “Muhteşem Marka Dönüşümü” kategorisinde ödüle layık görülen Karsan, bununla beraber Otonom e-ATAK ile de “Muhteşem İnovasyon” ödülünü kazanmayı başardı. Firmanın iki değişik ödül kazanmayı başardığı “Global Business Excellence” ödüllerinde, kazanan firmalar alanında uzman kişilerden oluşan bağımsız bir jüri tarafınca seçildi. Bilhassa 2022 senesinde gerçekleştirdiği süratli yükseliş ile dikkat çeken Karsan, gidişata bakılırsa Avrupa’da adından daha fazlaca söz ettirecek şeklinde duruyor. Mevzu ile ilgili tüm yorumları ve bilgileri ise siz kıymetli okuyucularımız için derledik.
Karsan Otobüsler, Kendi Alanında Çığır Açıyor!
2022 “Global Business Excellence” ödüllerinin jüri başkanı da Muhteşem Marka Ödülünü kazanan Karsan hakkında pozitif yorumlar yapmış oldu. Jüri başkanı, “Türkiye’nin ticari vasıta üreticisi Karsan, son beş yılda yenilikçi teknolojilerle mühim aşama kaydetti. Ek olarak toplu taşımada da elektrikli evrimin öncüsü oldu. Şirket, dünya genelinde kullanılmakta olan son düzey elektrikli ve otonom vasıta teknolojilerine öncülük ediyor. Sürücüsüz bir elektrikli otobüs de dahil olmak suretiyle toplu ulaşımda tüm boyutlarda elektrikli ürün gamını pazara devam eden ilk ve tek Avrupalı marka olduğu ve ulaşımın geleceğine öncülük etmiş olduğu için Karsan’ı kutlama ediyoruz” dedi.

Mevzu hakkında ise Karsan CEO’su da bazı açıklamalar yapmış oldu. Karsan CEO’su Okan Baş mevzu ile ilgili olarak “12 metre elektrikli e-ATA modelimiz ile kazandığımız Sustainable Bus of The Year 2023’ten sonrasında bir prestijli ödülü daha kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yarışmada “Muhteşem İnovasyon” kategorisinde Avrupa ve ABD’da ilkleri başararak şu anda gerçek bir rotada yolcu taşımakta olan Otonom e-ATAK projemizle ödül aldık.” dedi.
Peki siz Karsan otobüsler hakkında ne düşünüyorsunuz?
Satılık Tüm Karsan Otobüs Modellerini İnceleyin⇒

Bir cevap yazın