İstanbul Havalimanı Togg için Kapılarını Açtı!

Her detayı dört gözle beklenen ulusal otomobil Togg, İstanbul Havalimanı’nda ortaya çıkmasıyla büyük ilgi görmüş oldu. Şubat ayında ön siparişleri alınacak ulusal elektrikli aracın C SUV modeli İstanbul Havalimanı’nda sergileniyor. 5 Aralık ayı itibariyle sergilenen Togg’un C SUV modeli yerli yolcuların haricinde yabancı yolculardan da takdir topladı.
Togg Akıllı Konsept Aleti İle İstanbul Havalimanı’nda!

İlk kez Ocak ayında ABD Birleşik Devletleri’nde Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2022’de Akıllı Konsept Aleti tanıtılmıştı. Şimdi ise İstanbul Havalimanı’na konuk oldu. Teknoloji ‘Konsept Akıllı Aygıt’ olarak adlandırılıyor. Otomobil, dış hatlar arındırılmış salonda sergileniyor. Yolcular geçişlik denetim noktasından geçerek otomobili inceleyebiliyor.
Bununla birlikte Togg bir ay süresince İstanbul Havalimanı’nda sergileneceği söyleniyor. 15 Ocak 2023 evveliyatına kadar yolcular Togg’u görme fırsatı bulacak. Ek olarak Togg’un bilhassa fiyatının merak edilmesinin yanında; yerli ve yabancı yolcular Togg’la beraber bol miktarda fotoğraf çektirmeyi de dikkatsizlik etmiyor.

Hem de Türkiye’deki mahalli haber kanallarının yolcularla yapmış olduğu röportajlarda ise; turistler Togg ile alakalı düşüncelerini söylemiş oldu. İstanbul’u ziyarete gelen turistlerden birkaçı otomobili beğendiklerini, dış görünüşünün meşhur bir otomobillere benzediğini ya da almayı düşündüklerini dile getirdiler.
Özetlemek gerekirse Konsept Akıllı Cihaza değinilirse, Togg’un vizyonunu oldukça yansıtıyor. Ek olarak Togg’un yapısına saygı duyan dinamik ve yenilikçi bir fastback’tir. Son olarak Internasyonal teknik yeterlilik testlerinin tamamlanmasından sonrasında Togg, 2023 yılının ilk zamanlarında C segmentindeki elektrikli SUV ile pazara hazırlanıyor.
Togg’un CEO’sundan Izahat Geldi!
Togg Tecrübe Merkezleri Açıldı!

Bir cevap yazın