İkinci El Nissan Hücumu Türkiye’de Başlıyor!

Devletimizde ikinci el Nissan hücumu başlıyor. Günümüzde sıfır kilometre araçların tutarları oldukça yüksek seviyelere gelmiş durumda. Öteki taraftan ise devletimizde sıfır kilometre araçlarda tedarik problemi da mevcut durumda. Bu şeklinde problemlerin sonucunda ise kullananların ilgisi ikinci ele kaymış vaziyette. Bu ilginin sonucunda ise her geçen gün, ikinci el piyasasında yeni uygulamalar ortaya çıkıyor. Bu yeni uygulamalardan sonuncusu ise Nissan’dan geldi. Nissan Türkiye, “Intelligent Choice” programını başlattığını duyurdu. Bu kapsamda Nissan Türkiye, garantili ikinci el Nissan araçları satışa çıkartacak. Nissan’ın sertifikalı ikinci el vasıta markası olan “Intelligent Choice”, satın alma deneyiminde daha güvenli bir süreç ve güvence vadediyor. Bilgileri siz kıymetli okuyucularımız için derledik.

150.000 KM Altı İkinci El Nissan Araçlar Satışa Çıkacak
Piyasada ilginin ikinci el odaklı olmasında dolayı yeni programlar hız kesmeden açıklanmaya devam ediyor. Bu kapsamda Nissan Türkiye’den de Intelligent Choice duyurusu geldi. Nissan’ın ikinci el programı olan Intelligent Choice kapsamında 6 yaş ve 150.000 km sınırını geçmeyen tüm Nissan modelleri satılacak. Programın kapsamına giren otomobillere ise uzman teknisyenler tarafınca “156 Nokta Kontrolü” yapılacak. Bu kontrollerle birlikte satışa çıkacak ikinci el otomobillerin sorunsuz ve güvenilir olması hedeflenmekte. Kontrollerin peşinden ise otomobiller alıcılarla buluşacaklar. Öteki taraftan ise satışa çıkacak 2. el modellerinde üretici garantisi bitmiş ise modellere yeni güvence kapsamları uygulanacak. Bu kapsamda 12 ay ya da 20.000 km için güvence hizmeti sağlanacak. Ek olarak Yol Yardım Hizmetlerini de kapsayan Hususi Asistanım Hizmetleri kullanıcılara sunulacak.
Öteki taraftan ise Intelligent Choice programı kapsamında ikinci el otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlara şirket tarafınca bazı kolaylıklar sağlanacak şeklinde gözüküyor. Onaylanmış ikinci el vasıta satın almak isteyen müşterilere uygun kredi seçenekleri de sunulacak kolaylıklar içinde.
Tüm Satılık Nissan İlanlarını İnceleyin⇒

Bir cevap yazın