İkinci El İlanları Şimdiden Hareketlendi: “TOGG Alacağım için Satıyorum!”

Yerli otomobil maceramız devam ederken TOGG’da yeni bir gelişme daha yaşandı. Otomobil piyasasını şimdiden etkileyen yerli otomobil markamız, ilk seri üretim C-SUV modelini Cumartesi günü Gemlik Tesisinde banttan indirdi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Bursa’daki TOGG Gemlik Tesisinin açılışı ile dikkatleri şimdiden üstüne çekmeyi başaran TOGG, ikinci el otomobil sayfalarında şimdiden adından söz ettirmeyi başardı. İkinci el web sitelerinde 29 Ekim’den beri TOGG için garip ilanlar açılmaya başlandı.
TOGG Almak için Aracını Acil Bir Şekilde Satışa Çıkaran Kullanıcılar!
Doğuştan elektrikli C-SUV aracın geçtiğimiz gün tanıtılmasından beri duyuru sitelerinde kullanıcılar, “TOGG Alacağından dolayı” ,”TOGG alacağım için acil satılık”, “TOGG alacağım için satılık yada takaslı” şeklinde değişik ilanlar vermeye başladı. TOGG almak için aracını acil bir halde satışa çıkaran kullananların ilanlara birazcık beraber göz gezdirelim.
1 “Sahibinden TOGG Alacağım için Satılık yada Takaslı”
 

2 “TOGG Alacağım için Satılık Hususi Plakalı Sahibinden Ford Fiesta”
 

3 “TOGG Pamukkale Alacağım Onun için Satılıktır”
 

4 “TOGG Alacağım için Acil Satılık”
 

5 “Togg Alacağım için Acilll Megane”
 

6 “Togg Alacağım için Acil Satılık Klimalı”
 

7 “Togg Alacağından Dolayı Acil”

Ön Sipariş için Tarih Hemen hemen Belli Değil!
TOGG şuan herhangi bir modelini satışa sunmuş değil. Şuan için yalnız Gemlik Tesisi’ni açarak seri üretime başlayacağını duyurdu. Ön siparişler için de herhangi bir tarih belirlenmedi. Hatta aracın fiyatı için dahil bir fiyat açıklaması yapılmadı. Fakat ona karşın şimdiden insanoğlu araçlarını satışa çıkararak TOGG için ilanlar vermeye başladı. Aracın ön siparişinin ise Şubat ayından ilkin olmayacağı konuşuluyor. 2023’ün ikinci yarısına girerkende ilk teslimat ve satışların yapılacağı tahmin ediliyor. Fakat bir değişim eğer olmazsa TOGG’un fiyatının KDV indirimiyle beraber 900.000 TL’nin olmayacağı biliniyor. Türkiye’nin yerli otomobil serüveninde sona yaklaştıkça fiyatını merak etmeye ve tarihleri takip etmeye devam edeceğiz şeklinde gözüküyor. Fakat Şubat ayına yaklaştıkça bu tür daha çok duyuru göreceğiz şeklinde geliyor.
TOGG Gemlik Kampüsü Açıldı: İlk Yerli Otomobil Banttan İndi
TOGG Renkleri Belli Oldu!

Bir cevap yazın