Hyundai Grandeur Yeni Tasarımıyla Tanıtıldı!

2023 Hyundai Grandeur yeni tasarımıyla tanıtıldı. Yedinci nesil olarak karşımıza çıkan model yepyeni tasarımıyla adeta değişik bir model benzer biçimde görünüyor. Sedan model, Cenup Kore’de Grandeur ismiyle biliniyor. Sadece öteki pazarlarda Azera ismiyle biliniyor. Şirket şimdilik yalnız dış ve iç tasarımını paylaştı. Teknik özellikleri hemen hemen açıklanmadı fakat yakın bir tarihte açıklanması planlanıyor. Şimdi Grandeur’un tasarımına yakından bir göz atalım.
2023 Hyundai Grandeur Tasarımı
Dış Tasarım
Grandeur’un dış tasarımına baktığımız vakit oldukça şık bir görünüm bizi karşılıyor. Aslına bakarsak dış tasarıma ilk baktığımız vakit Hyundai Staria’yı anımsattığını görüyoruz. Kaputun altına ince ve boydan boya LED ışık yerleştirilmiş. Ek olarak geniş panjura haiz olan modelin panjurunda dikey farlar bulunuyor. Bunlar Staria’dan aşina olduğumuz tasarımlar. Grandeur’un arka bölümünde ise bizi tekrardan ince LED aydınlatma karşılıyor. Hem de modelde çift renkli ve büyük jantlar bulunuyor. Bazı kısımlarda ise siyah parlak renkli detaylar içeriyor. Yedinci nesil Hyundai Grandeur’da gövdeye gömülü kapı kolları ile beraber genel olarak tasarımına baktığımızda etkisi altına alan bir görünüm yaratıyor.
İç Tasarım
Hyundai Grandeur’un dış tasarımı benzer biçimde iç tasarımı da şık bir görünüme haiz. Üç kollu direksiyon simidinin arka kısmında dijital gösterge paneli ve multimedya ekranı bir tüm olarak içeriyor. Ek olarak araçta bir dokunmatik ekran daha bulunuyor. Bu ekran ise hem klima hem de koltuk ayarlarının yapılmasını sağlıyor. Ek olarak arka koltuktaki yolcular için ayrı bir denetim sistemi içeriyor. Aracın içinde bazı kısımlarda ahşap detaylar kullanılmış. Kapıların içinde ise aydınlatma bilgileri dikkat çekiyor. Ek olarak koltuklarda Nappa deri kullanılmış ve temas edilen kısımlar anti bakteriyel deri ile kaplanmış.
Şimdilik açıklanan detaylar bu kadar. Teknik özelliklerin de yakın bir tarihte açıklanmasını umuyoruz.
Sıfır km Hyundai Fiyat Sıralaması

Bir cevap yazın