Hava Yastığı Lambası neden yanar, airbag arıza Lambası nasıl söndürülür

Hava yastığı arıza lambası çoğu zaman herhangi bir problemden sonrasında değil, sebepsiz yere beklenmedik bir halde yanar. Bir aksilik esnasında yaşam güvenliğimiz için en mühim araçlardan biri hava yastığıdır ve hem de bir aksilik süresince açılmaması yaralanmaya ve ölüme niçin olabilir. Derhal onarım edilmeli ve göz ardı edilmemelidir. Hava yastığı ışığı yanmıyor, sönüyor, tamam mı? Bazı lambalar, arabalarımızın ve kamyonumuzun dublörünü taktığınızda yanar ve ilk kez açar ve bazıları çalıştırmadan ilkin çalıştırdıktan sonrasında dışarı çıkar. Hava yastığı ışığı çoğu zaman dışarı çıkmaz, ek olarak sistem yeniden yenilendiğinde, şu demek oluyor ki otomatik durduğunda ve bir kez daha başladığında, problem biter ve lamba söner, bu da düzgüsel olarak düşünülebilir. Hava yastığı lambası başka bir durumda devamlı yanıyorsa, aracımızın hava yastığı lambası devamlı yanmaya devam eder.

Bu, hava yastığının hakkaten emek harcamayı durdurduğunu ve hem de çalışmadığını gösteren bir göstergedir. Eğer vasıta aslına bakarsak yanı sıra, hava yastıkları aslına bakarsak durağan(durgun) yada değiştirilmiş bir kaza geçirdiyse incelenmesi. bu şekilde bir problem yoksa, idrak etme ünitesi arızası yada direnç sorunları olmuş olabilir. Otomobil arızası belge yerine getirilir. Bir çok vakit, çocuk koltuğunu ileri geri hareket ettirirken, teller aynı şekilde bir elektrik problemi yaratabilir ve bu durumda hava yastığı ışığı bir kez daha başlayabilir. Hava yastığı ışığı yanıp sönüyorsa, hava yastığı ışığı yanıp sönüyorsa, hava yastığı arızasının geçmişte gerçekleşmiş olabileceğini ve hem de akılda bantlanmış olabileceğini gösterir.

Çıkış kablosu benzer biçimde taksitle ilgili bir problem olması muhtemeldir. Problem, Hava yastığı ışığının nasıl Söndürüleceğini denetim ederek giderilebilir mi? Arabamızdaki hava yastığı arızası devreye girerse ve arıza kaydı kamyon obd sistemi ile kamyonun zihninden silinirse, hava yastığı ışığı söner. Hemen sonra, belirli bir süre için arabalarınızla ve kamyonunuzla bir yolculuğa çıktığınızda, bu lamba kendi başına dışarı çıkacaktır. Başka bir durumda, otomobilimizin hava yastığı ışığı sık sık yanmaya devam ediyor.Bu, hava yastığının aslına bakarsak emek harcamayı durdurduğunun yanı sıra çalışmadığının bir göstergesidir. Bazı durumlarda, oto koltuklarını ileri geri hareket ettirirken, kordonlar da elektrik problemlerine niçin olabilir ve bu durumda hava yastığı lambası yeniden Yanabilir. Hava yastığı lambası yanıp sönüyorsa, hava yastığının arızalanmasının geçmişte gerçekleşmiş olabileceğini ve beyinde videoya çekildiğini gösterir.

Bir cevap yazın