Ford Trucks Ağır Ticari Araçları Hususi Siparişle Üretecek

Ford Trucks artık ağır ticari araçları hususi siparişle üretecek. Marka halihazırda geniş bir vasıta portföyü olmasına karşın müşterilerine daha iyi hizmet vermek istiyor. Bundan dolayı de satın alan talepleri doğrultusunda yeni araçlar tasarlayacaklarını duyurdu. Bu anlamda ilk olarak Eskişehir Fabrikası’nda Hususi Vasıta Merkezinde hususi siparişler için üretim süreci başlamış olacak. Böylece satın alan gereksinimleri en doğru şekilde karşılanmış olacak.
Hususi Vasıta Merkezi Eskişehir’deki Fabrikada Yer Alıyor

Ford Otosan’ın ağır ticari vasıta markası olarak hizmet veren Ford Trucks, bu hamlesiyle ağır ticari araçlarda bir numara olmayı hedefliyor. Müşterileriyle ilişkilerin de güçleneceğine inanan marka, Hususi Vasıta Merkezi ile beraber talepleri karşılayacak. Eskişehir’deki fabrikanın içinde yer edinen bu merkezde araçlar tamamen müşterinin istediği benzer biçimde hazırlanacak. Böylece Hususi Vasıta Merkezi’nin ürettiği ağır ticari araçlar müşterilerin iş alanında neye gereksinimleri var ise ona bakılırsa biçim almış olacak. Bu anlamda hem donanım olarak hem de uygun yazılımlara haiz olarak en iyi araçlar ortaya çıkacak. En üst düzey akıllı teknolojileri de araçlara entegre etmeye hazır olan marka, müşterilerine üst düzey araçlar vaat ediyor.
Ford Trucks Satın alan İhtiyaçlarına Gore Biçim Alıyor

Hususi Vasıta Merkezi temelde iki aşama ile işliyor. İlk olarak müşterilerin taleplerine bakılırsa üretim hatları biçim alıyor. Burada stoktaki ürünlerle eşleşenler olduğunda süreç daha süratli oluyor. Bu araçlar hızlıca modifiye sürecine giriyor ve hazır oluyor. İkinci aşamada ise direkt olarak yepyeni olacak ürünler için hazırlıklar sürüyor. Daha ilkin pazarda olmayan fakat müşterinin talep etmiş olduğu niş araçlar için sıfırdan üretim süreci başlıyor. Böylece Hususi Vasıta Merkezinde üretimi sağlanan araçlar hem teknolojik hem de taleplere uygun bir hal almış oluyor. Ek olarak Ford Trucks da satın alan gereksinimlerini daha doğru çözümleme etme imkanı buluyor.
Sıfır KM Ford Modelleri

Bir cevap yazın