Ford Trucks 262 binden fazla vasıta üretti!

Ford Trucks, 262 bin 626′ ncı aracını Eskişehir Fabrikası’nda üretti.
Ford Otosan’ın ağır ticari markası olan Ford Trucks, ülkemiz içinde güzel başarıla imza atmakta. Yerli motor ve kamyon üretimleri için çalışmalara devam edilen Eskişehir Fabrikası’nda, 262 binden fazla vasıta üretildi. Şirket yeni başarılara imza atarak mühim açıklamalarda bulunmuş oldu. Sizler için hazırlamış olduğumuz içeriğin detaylarını beraber inceleyelim.

Ford Trucks 262 bin 626’ncı Kamyonu Hattan İndirdi
Ford Trucks’ın 262 bin 626’ncı kamyonu hattan indirme töreninde, Ford Trucks Genel Müdür Yardımcısı Serhan Turfan, bazı açıklamalar yapmış oldu. Büyüyen Ford ailesi olarak fabrikanın kurulduğu ilk günden beri, Eskişehir’de ağır ticari vasıta endüstrisinde global bir oyuncuya dönüştüklerini beyan etti. Bu sayede Eskişehir halkına da teşekkür edilmiştir. Geleceğin ağır ticari vasıta sektörü için ön plana çıkmayı hedefleyen marka adına, gelişmiş teknolojiler büyük ehemmiyet taşımakta.
Bununla beraber fabrikanın Eskişehir için büyük bir istihdam olanağı yarattığını belirtmekte yarar var. Uzun senelerdir Eskişehir’de devam eden yatırımlarla beraber yapınak güçlenmekte. Böylelikle Ford Trucks’ın globalde kuvvetli bir oyuncuya dönüşmesi büyük bir sevinçle karşılanıyor. Eskişehir’in plakasına ithafen 262626’ncı vasıta adına merasim düzenlenmiştir. Düzenlenen bu törenle beraber Eskişehir halkına tüm destekleri için teşekkür edilmiştir. Ek olarak fabrikanın sağlamış olduğu istihdama da dikkat çekilerek, fabrikanın önemi vurgulanmıştır.

Bu dönem içinde mühim başarıla imza attığını vurgulayan şirket, gelecek adına da ümitli. O şekilde ki, kalkınmaya ve istihdama yönelik katkılarıyla gelecekte daha da başarıya ulaşmış emek harcamalar yapılacağının mesajı verilmiştir. Küresel tedarik sorunları sebebiyle geçtiğimiz yıl içinde Ford Trucks adına üretimde aksamalar yaşanmıştır. Sadece şu anda üretimdeki artan başarıyı ve meydana getirilen teknolojik emek harcamaları görmekteyiz.
Ford Otosan çalışmalarını sürdürerek ticari vasıta endüstrisi içinde kendine kuvvetli hedefler belirlemeye devam ediyor. Yerli motor ve kamyon imalatı adına bünyesindeki emek harcamaları sürdüren şirket teknolojiye büyük ehemmiyet veriyor. 1982 yılından itibaren; kamyon, motor ve güç aktarma organlarının üretim merkezi haline gelen Ford Otosan, Eskişehir halkının da desteğini alarak üretim dinamiğini güçlendiriyor.
Sizler bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Ek olarak yorum kısmında da düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.
2. El Ford Otosan Kamyon ve Kamyonet Tutarları

Bir cevap yazın