Ford E-Transit! Türkiye’nin İlk Tamamen Elektriklisi

Ford Transit, işletmenizin sürdürülebilir hedeflerine ulaşmasına destek olmak için tekrardan hususi olarak tasarlandı ve elektriklendi.
Türkiye’de üretilen ve tamamen elektrikli ilk ticari vasıta olma özelliği de taşıyan Ford E-Transit ile tanışın.
Ford E-Transit Özellikleri

Sınıfının en güçlüsü, 135 kW ve 198 kW güç üreten arkadan çekişli elektrik motoru hem AC hem de DC süratli şarj özelliğine haiz. Böylece AC şarj ile ortalama 8,2 saatte %100 şarj olabilirken, 115 kW DC süratli şarj özelliği ile de 34 dakika içinde %15’ten %80’e kadar şarj gerçekleştirebiliyor.
Güvenli ve kolay bir kullanım için 360 aşama kamera yardımıyla 12’’ ekrandan etrafınızdaki her şeyi kolayca görebilir ve geri manevra fren asistanı yardımıyla, önünüze çıkan nesneler mevzusunda ikazlar alabilirsiniz. Ek olarak, fark edilmesi zor nesnelerle karşılaştığında E-Transit gerekirse otomatik fren yapabiliyor.
Yüksek kapasiteli ve verimli elektrikli bataryası ile yeni E-Transit, işiniz sebebiyle nerede olursanız olun, ürettiği 2,3 kW güç ile aletlerinize güç deposu sağlamanıza imkân tanıyor. Böylelikle Pro Power Onboard, aracınızı taşınabilir bir güç kaynağına dönüştürmüş oluyor.
Her yolculuğu keyifli hale getiren SYNC 4 data eğlence sistemi, kolay kullanımlı 12” dokunmatik ekranı ile navigasyon, en verimli rota, canlı trafik ve park yeri güncellemeleri, şarj noktaları şeklinde detayları verirken, gelişmiş sesli kumanda özelliği yardımıyla daha güvenli bir sürüş sağlıyor.
15,1 m³’e varan yükleme alanı ve 25 değişik konfigürasyonu ile her işinize ve ihtiyacınıza gore bir E-Transit sunuluyor.
Ticaretin Geleceği Elektriklendi!

 
Geleceğin teknolojisinin elektrikli motoruna haiz E-Transit, sessiz kullanımı ve sürdürülebilir yapısı ile hem karbon ayak izini azaltmayı hem de işletme maliyelerini düşürmeyi planlıyor.
E-Transit’e geçerek ne kadar kazanç sağlayacağınızı Buraya tıklayarak hesaplayabilirsiniz.

Bir cevap yazın