En İyi Kış Lastiği Olarak Pirelli Cinturato Winter 2 Seçildi

Pirelli Cinturato Winter 2 en iyi kış lastiği olarak seçildi.
Cinturato Winter 2 internasyonal dergiler tarafınca “tavsiye edilen” kategorisindeki yerini aldı. Auto Bild ve Tyre Seeker dergilerinin yapmış olduğu değerlendirme sonucuna gore Pirelli Cinturato Winter 2 en iyi kış lastiği olarak belirlenmiştir. Bu değerlendirmeler 2022 yılı kış süper testi amaçlı geliştirilmiştir. Karlı, ıslak ve kuru zeminler adına yol tutuş anlamında güvenlik testleri yapılmıştır. Meydana getirilen testler ilk 20 lastiğin belirlenmesinde önemlidir. Sizler için hazırlamış olduğumuz içeriğin detaylarını beraber inceleyelim.

Pirelli Cinturato Winter 2: En İyi Kış Lastiği
Meydana getirilen testlerle beraber lastiklerin verimlilik performansı da ölçülmüştür. Meydana getirilen testlerin sonunda Cinturato lastikleri en yüksek performansa haiz lastik olarak belirlenmiştir. Auto Bild örnek lastik seçilen Cinturato lastik için verimliliğin oldukça yüksek bulunduğunu belirterek, ıslak zemin üstünde yol tutuş  ve kızaklama özelliklerinin başarısını altını çizdi. Bununla beraber Tyre Reviews isminde uzman gösterim lastiğin tavsiye edilen kategorisinde değerlendirilmesi icap ettiğinin altını çizdi.
O şekilde ki, Cinturato lastikler yıl boyu değişik seçeneklere haiz olarak kullanıcılara gösterilmekte. Pirelli bilhassa de çevre dostu tasarım hedefiyle ürünler geliştirmeye başladı. Bu yaklaşımla beraber yeni teknolojileri geliştirerek ürünlerinde yeniliğe açık bir hale geldi. Cinturato Winter 2 ve SUV modeller için itinayla tasarlanan Scorpion Winter 2 kış lastikleri tüm yenilikler sonucu ortaya çıktı. Bu tekerleklerin en mühim özelliği ise Pirelli’nin 3D kılcal kanal teknolojisiyle ürünlerini entegre etmiş olmasıdır. Lastiklerde aşınma durumu söz mevzusu olduğunda kılcal kanallar devreye giriyor. Aşınmada meydana gelen hasarların yerine yeni zikzak şekilli kanalların oluşmasını sağlıyor.

Böylelikle tüm bu yenilikler lastiğin uzun ömürlü olmasını destekliyor. Her türlü zeminde yol tutuşun da garantiliyor. Öteki bir mühim nokta ise, lastikler her türlü koşula gösterdikleri uyum yardımıyla TÜV SÜD tarafınca sınıfının lideri olarak performans işareti kazanmışlardır. Lastik alanında uzman dergiler tarafınca meydana getirilen değerlendirmeler ise şu şekilde gerçekleşmiştir; 215/ 55 R17 ebatlarında Auto Bild 56 lastik arasından ilk 20 lastiği belirlemiştir. Aynı şekilde Tyre Reviews dergisi de 225/ 45 R17 ebatlarında olan dokuz değişik lastiği kontrol etmiştir. Son olarak, Cinturato Winter 2 her anlamda ne kadar yetenekli bulunduğunu ortaya çıkarmış oldu.
Sizler Pirelli Cinturato Winter 2 kış lastiği hakkında neler düşünüyorsunuz? Tavsiye ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bununla beraber yorum kısmında düşüncelerinizi de belirtebilirsiniz.
ARABAM GARAJ

Bir cevap yazın