En iyi H4 Halogen ve Led Ampül Tavsiyeleri

Kasım 14, 2021 by Yorum yapılmamış

Eski teknoloji bir oldukça otomobil h4 halojen far grubu mevcuttur. Bu farlar,yeni teknolojik ürünlere bakılırsa oldukça zayıf ışıltırlar ve yeni sisteme dönüşleri de fiyat açısından oldukça pahalıdır. Bu yüzden kullanıcılar en iyi h4 ampül önerilerini araştırmaktadırlar. Parabolic farlar,doğrusu desenli farlarda aydınlatma güçleri azdır. Bunun için yeni camlar gerekir fakat bunlarda yapınış olmadığı için karşıdan gelenin gözünü oldukça alır.Bilhassa gece yolculuklarında farları yetersiz olan sürücüler, yeni h4 ampül almak isteyeceklerdir. Bu makalede ışık gücü en iyi ampülleri sizler için açıklıyoruz.Fakak araştırmalara bakılırsa bu şekilde performanslı ampullerin kullanım ömrü, yapınış standart ampüllere bakılırsa oldukça azdır.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   2021 Yılının En İyi 10 LED Far AmpulüUYARI:Bir çok aksesuarcılar da 100w ampül çeşitleri satılmaktadır. Düzgüsel yapınış farlar 55/60w aralığındadır. 100w dediğimiz bu ürünler elektrik tesisatına oldukça zararlıdır. Far reflektörlerine kadar zarar vermektedir. Bu ürünleri ustalaşmış kişilere danışmadan kullanmamaya itina gösterin.En iyi H4 Halogen ampül önerileri
1: Philips H4 Model Xtreme Vision % 130 Fazla Işık Veren Far Ampül: Üstün performanslı, Dayanıklılık standart ampüllere bakılırsa azca.Bu ampüller kendini kanıtlamış ampül grupları içerisindedir. Kısaları oldukça etkilidir. Bilhassa gece seyahat yapanlar için uzun ampülleri devreye girdiğinde gözünüzden hiçbir şey kaçmayacaktır.
Resimde ki bu vasıta grubu da h4 far ampüllerini kullanmaktadır.2:Osram H4 Night Breaker Laser %130 Fazla Işık: Üstün performanslı ,  Dayanıklılık standart ampüllere bakılırsa azca.Osram markasını bilmeyen yoktur. Birçok arabanın ilk farları bile osram olabilmektedir. Düzgüsel bir ampüle bakılırsa %130 daha çok ışık vermektedir.Buda seyahat esnasında ki sorunları sıfıra indirecektir. Yağmur şeklinde durumlarda ise ışığın kalitesi oldukça belli olmaktadır.3:Bosch H4 Gigalight Plus 120: Performans ampülü  ,  Dayanıklılık standart ampüllere bakılırsa azca.En iyi H4 LED Ampül önerileriÖncelikle hatırlatmak isteriz ki h4 ampülleri hem kısa hemde uzun yanmaktadır. Bu yüzden piyasada ki şimşek etkili led far dedikleri ürünler, kısalarda iyi fakat uzunlarda asla belli olmamaktadır. Bunu bilmeli ve uzunlardan pek beklentinizin olmaması gerekir. Fakat şuan uzunları en iyi performans ürünlerini paylaşacağız, fiyatlar düzgüsel led ampüllere bakılırsa bir tık yukarıda olabilir. Lütfen daha öncesinden markasını dahi asla duymadığınız, merdiven altı ürünlerini almayınız. Bu ampüller 3-5 ay sonrasında patlayabilmektedir.1:Philips H4 6200K Led Xenon X-treme Vision %150: Üstün performans ve dayanıklılıkH4 led ampüllerin en iyisi olarak tanınır. Fiyatı oldukça pahalıdır. Fakat ampül problemi yaşayanlar bu ampülü kullandıklarında şok olacaktır. Uzunları birçok çağdaş aracın ampüllerini aratmaz ve gerçek bir şimşek tesiri verir. Şimşek örneğini beyaz olarak iyi aydınlattığını söylemek için veriyorum. Bu h4 led fiyatı ise ortalam olarak 450 ila 650 tl arası değişmektedir.2:Photon H4 6000K: Üstün performans ve dayanıklılıkPhoton h4 ampülü üstün aydınlatma kalitesine haizdir. 6000k beyaz bir ışık verir. Karşıdan geleni asla bir halde rahatsız etmez. Gece yolculuklarında kullanıcıyı oldukça memnun etmektedir. Photon ledleri oldukça uzun ömürlü ledlerdir.Mevzu başlıkları ( Mevzuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayın )
En iyi H4 Halogen ampül önerileriEn iyi H4 LED Ampül önerileri

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir