Haberler

Elektrikli Cadillac Celestiq Sahneye Çıktı

Elektrikli Cadillac Celestiq ilk kez sahneye çıktı. Konsept lüks elektrikli otomobil üst düzey teknolojik özellikleri bünyesinde barındırıyor. Bilhassa iç mekanıyla kullanıcılarına benzeri olmayan bir tecrübe vaat eden vasıta yeni bir trendin öncüsü olma ardında. Bununla birlikte tamamen elektrikli olana lüks hız makinesi çevre dostu karakterini de gözler önüne seriyor. Yepyeni özelliklere haiz olan yeni Cadillac modelinin piyasaya 2024 senesinde sürülmesi planlanıyor. Amerikan marka hemen hemen tüm teknik bilgileri açıklamasa da birçok parçasını gösterdi. İçeride tüm konsolu kaplayan 55 inç boyutunda bir devasa bir dokunmatik ekran yer ediniyor. Bu ekranın en büyük özelliklerinden bir tanesi vasıta etken haldeyken gizlilik moduna girmesi. Bu sayede sürücü ekranın tamamını görmediğinden aracı güvenle kullanıyor. Sadece ön yolcu istediği şekilde ekranı kullanmaya devam ediyor.
Teknolojik Donanımıyla Elektrikli Cadillac Celestiq 

Üst düzey teknolojiye haiz olan lüks otomobilin tüm koltukları ultra konforlu. Tüm yolcular için kaptan koltukları bulunan araçta hepimiz için bir dokunmatik ekran da mevcut. Bunun için koltuk arkalarında ve orta tablette bile dokunmatik ekran yer ediniyor. Üstelik Celestiq’in özellikleri bunlarla sınırı olan değil. Akıllı cam tavanı ile güneş ışınlarının seviyesini bile ayarlamak mümkün. Böylece elektrikli otomobil üst düzey bir yolcu deneyimi yaşatmayı vaat ediyor.
Celestiq Otonom Sürüş Teknolojisine Haiz Olacak

Elektrikli Cadillac modelin teknik bilgileri hemen hemen net değil. Sadece Cleestiq için Ultium platformunda hususi bir otonom sistem geliştiriliyor. Bir yıl içinde 500 tane üretilmesi planlanan Celestiq’in fiyatı ise averaj 300 bin dolar olacak.

İkinci El Cadillac Modelleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün