Delphi’den Otomobiller İçin Yeni Arıza Tespit Sistemi

Delphi, otomobiller için yeni arıza tespit sistemi üretti. Delphi Technologies DS yazılımında bir takım yenilikler yapmış oldu. Ek olarak Delphi, yeni model araçlarla uyum sağlamak için arıza tespit cihazlarında mühim gelişim sağlamış oldu. Bununla beraber ADAS çözümü; radarlı 198 modeli, kameralı 333 modeli kapsıyor. Öteki taraftan ise BlueTech VCI ile aynı arıza teşhis yazılımı üstünden bağlantı kuruyor. Bu sayede yazılım platformu paylaşılabiliyor ve teknisyenler için mühim bir kolaylık sağlıyor. Ek olarak lisanların kullanılabilirliği de mühim seviyede artıyor.
Delphi Technologies Yeni Arıza Tespit Sistemi
BorgWarner’in çatısı altında bulunan Delphi Technologies, servislerin verimliliğini ve arıza teşhis standardını arttıran yeni arıza tespit sistemi sunuyor. BlueTech VCI ve ADAS ekipmanları 2021 senesinde piyasaya çıktı. Ekipmanlar, kullanımı kolay sıfırlama özelliği ve kaliteli uzman arıza tespitleriyle öne çıkmakta. BlueTech VCI, Delphi’nin bugüne dek OBD arıza teşhis cihazlarında en mühim değişimleri yapmış olduğu lansman oldu. Öteki taraftan ise BlueTech Vasıta Denetim Ara yüzünün (VCI) işleme gücünde, CAN FD kanallarında, Passthru desteğinde ve entegre DoIP fonksiyonlarında donanımsal iyileştirmeler de yapılmış oldu.
ADAS arıza teşhis çözümü, vasıta sistemlerindeki ADAS bağlantılı fonksiyonlarının tam kapsamlı onarımını yada değişimini sağlamış oldu. Bu sayede ADAS, bağımsız servisler için oldukça mühim bir hal alacağa benziyor. Delphi’nin ADAS çözümü; radarlı 198 modeli, kameralı 333 modeli kapsamakta. Ek olarak ADAS, BlueTech VCI ile aynı arıza teşhis yazılımı üstünden bağlantı kuruyor. Bu sayede de teknisyenler için kolaylık sağlıyor ve lisansların kullanılabilirliğini arttırıyor.

Sistemin Birçok Mühim Artısı Bulunmakta
Delphi Technologies’in yeni arıza tespit sistemi, kendisini öne çıkaran birçok özelliğe haiz. Sistem, oldukça geniş olan ve genişlemeye de devam eden vasıta parkı kapsamına haiz. Uygulama, bilhassa giderek artan elektrikli araçlarda ve yeni üretim araçlarda çok çok fazla kullanılmakta. 2022 yazılımının ilk versiyonu; 191 elektrikli ve hafifçe ticari vasıta modeli ile 24 ağır hizmet aracını ve fazlaca sayıda benzersiz sistem seçimini kapsıyor. Öteki taraftan ise sistemlerde mühim bir dahili kırılgan güvenlik ağ geçidi de mevcut. DS yazılımı ve BlueTech VCI, Fiat Chrysler Automobiles, Mercedes, Smart ve Volkswagen Audi Group’un dijital platformuna entegre olan güvenlik ağ geçidine direkt erişim sağlıyor. Ek olarak BlueTech VCI, Passthru J2534 özelliği yardımıyla Renault grubu araçların güvenlik ağ geçidine de erişim sağlayabiliyor. Son olarak ise sistemin haiz olduğu doğru arıza çözümü, sistemi oldukça öne çıkartmakta. Bundan dolayı bu özellik yardımıyla araçtan alınan veriler, vasıta standardını ve performansını artırmaya destek olarak kullanım süresinin maksimum seviyede ve oldukça uzun olmasını sağlıyor.
2. El Otomobil İlanlarını İncelemek İçin Tıklayın⇒

Bir cevap yazın