Dacia Sandero Stepway 2022: Kent İçi SUV Modeli

Dacia Sandero Stepway 2022 yepyeni tasarıma haiz bir kent içi SUV modeli. Üst düzey teknolojiyle donatılmış olan bu SUV bununla beraber konforlu bir seyahat vaat ediyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra güvenlik sistemleri yardımıyla yolcuların güvenliği de sağlıyor. Dacia uzun süreden beri SUV modelleri ile şehirlilerin yolculuklarına ortak olmayı başarmış bir marka. Bu yeni 2022 model Sandero ile de şehrin maceracı ruhunu ortaya çıkarmayı amaçlıyor. Romanyalı otomobil üreticisi günümüz teknolojilerine uyum sağlayarak benzeri olmayan bir vasıta deneyimi yaşatmak istiyor.
Dacia Sandero Stepway 2022 Dış Tasarımı

Oldukça dinamik bir tasarımı olan Sandero, yepyeni bir jant tasarımına da haiz. Ek olarak Led farları ile kendine hususi Y şeklindeki ışık imzalarıyla yolda kendi izini bırakıyor. Yenilenen bagaj kapağı artık çok daha erişilebilir. Bu sayede bagajın kullanımı daha da kolaylaşmış halde. Geniş bagajına ek olarak modüler tavan barları yardımıyla araçta birçok eşyanın kolaylıkla taşınması mümkün.
İşlevsel Bir İç Mekan

Dacia, Sandero Stepway 2022’nin iç mekanında hem sürücünün hem de yolcuların rahatlığını göz önünde bulunduruyor. Son aşama geniş olan iç mekandaki camlar da aracın içerisindekilere panoramik görüntüler vaat ediyor. Ek olarak 8 inçlik multimedya ekranı telefonlarla uyumlu çalışıyor. Bluetooth bağlantısını ve USB girişlerini de bünyesinde barındıran aracın ekranından aramalar, radyo, navigasyon ve öteki multimedya araçlarına ulaşmak çok kolay. 
Gelişmiş Güvenlik Sistemleriyle Dacia Sandero Stepway 2022

Yenilenen kent SUV modeli gelişmiş teknolojileri kullanarak üst düzey güvenlik sağlıyor. Bu sayede oldukça güvenli sürüş deneyimleri sunmuş oluyor. Kör nokta uyarı sistemi ve geri görüş kamerası yardımıyla yola hakim olmak kolaylaşıyor. Ek olarak araçta ön ve arka park yardımı, yokuş kalkış desteği ve acil durum çağrısı da bulunuyor. Elektrikli park freni ve hız sınırlayıcı da olan yeni Sandero şehirde gereksinim olan birçok özelliğe haiz.
Teknik Özellikler

Sandero Stepway 2022 3 silindirli 1.0 Turbo motoru yardımıyla 170 Nm tork gücünde. 6 ileri manuel vitesli olan kent otomobili 0’dan 100 km/s hıza 11,9 saniyede çıkıyor. Maksimum hızı 177 km/s olan vasıta 50 litrelik bir yakıt deposuna haiz. Son olarak, vasıta 100 km’de averaj 6,7 litre yakıt tüketiyor.
Sıfır KM Dacia Sandero Stepway
2. El Dacia Sandero Stepway Modelleri

Bir cevap yazın