BMW iX2 İlk Kez Kameralara Yakalandı

BMW şirketinin tamamen yeni crossover modeli iX2 ilk kere görüntülendi. Elektrikli iX2 modeli yenilenme aşamasındayken kameralara yakalandı. Fakat model her ne kadar kameralara yakanmış olsa da bilgileri ve stili mevzusunda tüyo vermemek adına oldukça iyi kamufle edilmiş. Fakat gene de bazı detaylarına hakim olabiliriz şeklinde duruyor. Fotoğraflarda görüntülenen yeni model, bilhassa ön yüzünün tasarımında X4 modelinden oldukça esin almış şeklinde gözüküyor. Şimdi ise gelin sizler için derlediğimiz öteki detaylara göz atalım.
BMW iX2 Modeli de Öteki Modeller Benzer biçimde Yeni Trendleri Takip Edecek
Ilk olarak yeni çıkacak olan BMW iX2 modelinin kaput altı hakkında konuşulan söylentilere bir kulak uzatalım. Söylentilere gore model, kendi platformu olan FAAR platformunda üretilen iX1 modelinin güç aktarma organlarına haiz olacak. Buna gore, 317 beygir ve 494 Nm torka haiz çift motorlu bir vasıta olacak diyebiliriz. Ek olarak şu anda en kuvvetli 3. nesil X1 varyantı olan bu modelin 0-100 arası hızlanması da 5.7 saniye. Özetlemek gerekirse oldukça süratli diyebiliriz. Öteki taraftan beklentilere gore ise şirket, bu modeli üç ve dört silindirli motorlarla sunabilir. Buna gore ise turboşarjlı 2.0 litrelik dört silindirli bir motor modele eşlik edecek. Ek olarak model, 304 beygirden birazcık daha çok bir güce haiz olacak.

1 of 3

Çekilen bu fotoğraflardan ise maalesef iç mekan ile ilgili net bir şey söylemek mümkün değil. Fakat gene beklentilere gore BMW iX2 modeli de firmanın öteki modellerinin haiz olduğu trendleri sürdürecek. Şu demek oluyor ki bu model de iki tane büyük ekran ve iDrive 8 sistemi ile gelecek. Tüm bunların sonucunda ise hala geliştirme aşamasında olan bu model, 2024 yılı itibariyle resmi olarak karşımıza çıkabilir. Doğal olarak bu mevzuda hemen hemen resmi bir izahat yok. Bekleyip göreceğiz. Peki siz yeni BMW iX2 modeli hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
Satılık Tüm BMW Modellerini İnceleyin⇒

Bir cevap yazın