Haberler

Audi’den Hususi Seri 2022 RS7 Exclusive Edition

Audi Otomotiv, fazlaca uzun süreden beri vasıta üretiminde üst düzey olmayı başarabilmiştir. Bunun sebeplerinden birisi asla şüphesiz ilk senelerden beri en hususi araçları üretmeye çabalamasıdır. Bu araçlardan biri de yalnızca 23 tane üretilecek olan Audi’den Hususi Seri 2022 RS7 Exclusive Edition olacak.
Bildiğiniz suretiyle, Audi markasının RS7 modeli tüm kullanıcılar tarafınca fazlaca seviliyor. Bu sevginin aslolan sebebi, aracın hız, konfor, tasarım olarak oldukça başarıya ulaşmış olmasıdır. Bu sevginin bilincinde olan Audi yöneticileri RS7 modelinin hususi bir versiyonunu üretmeye karar verdi.
Audi RS7 Exclusive Edition Motor Özellikleri

Audi Rs7 Exclusive Edition, düzgüsel modeline nazaran hem hız hem de konfor olarak daha üstün bir halde tasarlandı. Bu hususi aracın motor bloğu, 591 beygir güç ve 800 tork üretebilen bir çift turbolu 4,0 litrelik V8 birleşiminden oluşuyor. Ek olarak bu motor bloğu ve ergonomisi yardımıyla 0’dan 100’e yalnızca 3,5 saniyede ulaşabiliyor. Maksimum hızı ise 306 km/h olarak belirtiliyor.
Audi Rs7 Exclusive Edition Dış Tasarımı
Audi Rs7 Exclusive Edition, piyano siyahı rengiyle adeta bir puma benzer biçimde yırtıcı gözüküyor. Ek olarak bu hususi vasıta yalnızca tek renk değil, siyah ve mavinin tonlarında dolaşan bir renge haiz. Dış tasarımda en dikkat çeken detaylardan birisi aracın farlarının tek bir LED aydınlatma değil, birden fazla ufak LED aydınlatma donatılmasıdır. Bu parçalı görünüm fazlaca değişik ve güzel bir hava katıyor.
Aracın birçok yerinde premium araçlarda görmeye alıştığımız karbon fiber araç-gereç kullanılıyor. Bu araç-gereç hem şıklık sağlarken hem de hafifliğiyle aracın aerodinamiğine katkı sağlıyor. Gene de ön kısmındaki büyük havalandırma ızgaraları aracın premium görüntüsüne gölge düşürüyor. Oldukça daha değişik bir tasarım oluşturarak, bu V8 motor soğutulabilidi.
Audi Rs7 Exclusive Edition İç Tasarımı
Bu hususi üretim aracın iç tasarımına da fazlaca ehemmiyet verilmiş. Öyleki ki, aracın koltuklarındaki mavi renk dikişlere ek olarak siyah deriler ile dekore edilmiş. Bu deri tasarım çizgisi, aracın göğüs kısmında ve kapı kolçaklarında da kullanılmış. Ek olarak bu deri tasarımı aracın paspaslarında bile kullanılmış. Günümüzdeki klasik araçlarla kıyasladığımızda bu tasarım çizgilerinin hakkaten hususi bir araca ilişik bulunduğunu anlayabiliyoruz.
Audi Rs7 Exclusive Edition Fiyatı Ne Olacak? Ne Vakit Satışa Çıkıyor?
Audi Rs7 Exclusive Edition modelinin her açıdan fazlaca özenli tasarlandığını biliyoruz. Bu yüzden fiyat mevzusunda Audi şirketi fazlaca pinti değil. Bu hususi üretim aracın fiyatı 166 bin dolar olarak belirtiliyor. Hususi versiyon olmayan RS7 modeli ise, 119 bin dolar benzer biçimde fiyatlardan satılıyor. Fakat burada düzgüsel versiyonun bile fazlaca üst düzey bulunduğunu belirtmek gerekiyor. Audi Rs7 Exclusive Edition bu senenin sonlarına doğru Audi bayilerinde yerini alacak.
Eğer satın alabilecek olsaydınız, bu aracı tercih eder miydiniz? Lütfen yorumlarda belirtin.
 Sıfır Kilometre Audi Modelleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün