Audi Activesphere Konsepti İçin Teaserlar Yayınladı

audi activesphere konsepti icin teaserlar yayinladi 63d29cebaf6b0

Audi Activesphere konsepti için geri sayım başladı. Audi de 26 Ocak’ta yapılacak çevrimiçi lansmandan ilkin Activesphere konseptini yavaş yavaş ortaya çıkarmaya başladı. Otomobil üreticisinin dördüncü küre konsepti olacak olan Activesphere, tekrardan yorumlanan bir etken yaşam seçimi aracı olarak nitelendiriliyor. Şirket, modelin “muhteşem zarafet ile etkisi altına alan performansı ve sürükleyici, öncü işlevselliği” birleştireceğini söylemiş oldu. Bu mevzuda da şirketten merak uyandırmak adına bazı toplumsal medya paylaşımları ve teaser görüntüleri geldi. Yazımızda da gelen bu görüntüleri tek tek inceleyeceğiz. Şimdi sözü fazla uzatmadan gelin teaser paylaşımlarına bir göz atalım.
Audi Activesphere Konsepti Gölgelerden Çıkıyor

1 of 3

İlk olarak konsept için birkaç gün ilkin paylaşılan teaser görsellerini inceleyelim. Buna bakılırsa konsept resmen gölgelerden çıkıyor. Bu görüntülerde modelin profili resmen ortaya konuluyor. Buna bakılırsa modelin sedanlar ile crossover coupe’ler arasındaki çizgiyi bulanıklaştıracağı anlaşılıyor. Ayrıntıları idrak etmek zor fakat girintili farları ve kısa kaputu görebiliyoruz. Konsept ek olarak eğimli bir tavana doğru akan eğimli bir ön cama da haiz. Dikkat çeken öteki özellikler içinde ise ince arka farlar, kıvrımlı beden yapısı ve oldukça eli açık yerden yükseklik içeriyor.
Toplumsal Medyadan da Teaser Paylaşımları Yapılmış oldu

1 of 3

Şimdi ise gelelim Audi’nin toplumsal medya hesabı üstünde konsept için yapmış olduğu teaser görsel paylaşımlarına. Buna bakılırsa ilk resimde aracın arka kısmını görüyoruz. Arkada stop lambalarının ince bir çizgi halinde buluşması ise kesinlikle coşku verici. Stopların üstünde ise tahminen aracın üstünü tamamen kaplayan cam bir açık oturum yer almakta. İkinci fotoğrafa göz gezdirdiğimizde ise aracın dijital yan aynaları bizlere merhaba vermekte. Açıkçası dijital ayna tasarımları insanı gelecekte hissettiriyor. Son fotoğrafta ise aracın iç kısmına küçük bir göz dolaştırma şansız buluyoruz. Fakat buradaki en büyük detay ise doğal olarak ki direksiyon simidi. Resme bakılırsa konsept, köşeli bir direksiyon simidine haiz olacak. Ek olarak burada bulunan kırmızı serpintiler de kesinlikle hoş bir görsel hava katmış diyebiliriz. Tüm bu görüntülere bakılırsa ise Audi piyasayı sallamaya geliyor diyebiliriz. Peki siz değerli üyelerimizin Activesphere konsepti ile alakalı düşünceleriniz neler?
Konsept İçin Paylaşılan Eski Teaserlara Göz Atın⇒

Bir cevap yazın