Audi Activesphere Konsepti için Teaser Yayınladı

Audi Activesphere konsepti için halkanın son parçası da tamamlandı ve yeni bir teaser geldi. Şirket, gelecek konseptini belirleyen tasarım fikirlerini sergilemek amacıyla konsept bir vasıta için uzun süredir mesai harcıyor. Bu konsept ile ilgili daha ilkin üç değişik model ise görücüye çıktı. Sırada ise dördüncü konsept vasıta var. Bu bağlamda ise 26 Ocak tarihinde Audi Activesphere coupe-SUV konsepti kendisini gösterecek. Bu tarihe kadar elimizde olacak olan tek teaser ise paylaşıldı. Fakat bir teaser gelmiş olsa bile elde hemen hemen net bir data bulunmuyor. Fakat bu teaserdan çıkartabileceğimiz suretiyle yeni konsept modelde kırmızı bir iç mekan bizleri bekliyor olacak. Mevzu ile ilgili tüm bilgileri ise siz kıymetli okuyucularımız için derledik.
Audi Activesphere Konsepti Son Halkasını Bekliyor
Alman otomobil üreticisi Audi, Activesphere konsepti için 26 Ocak tarihinde yeni konsept coupe-SUV modelini görücüye çıkartacak. Şirket gelecek ay çıkacak olan bu konsept modeli ise açık havada eğlenen insanoğlu için özgürlüğün tanımı olarak nitelendiriyor. Model, şık ve sportif şekli, yüksek süspansiyonları ve agresif arazi lastikleri ile oldukça ilgi çekici olacak benzer biçimde de duruyor. Ek olarak bu konsept vasıta, önceki araçlar benzer biçimde tamamen elektrikli olarak gelecek.

Şirket ilk konseptini Skysphere adıyla Ağustos ayında tanıtmıştı. Bunun arkasından ise Eylül 2021 tarihinde markanın Grandsphere konsepti karşımıza çıkmıştı. Grandsphere’nin arkasından birkaç ay sonrasında ise Urbansphere kendisini bizlere göstermişti. Hatırlayacağınız suretiyle bu konsept muhteşem geniş bir iç mekana haiz olarak bizleri adeta büyülemişti. Sıradaki halka Activesphere konsepti ise 26 Ocak 2023 tarihinde bizlerin karşısına çıkacak. O zamana kadar ise bu teaser ile yetinmekten başka çaremiz yok. Bakalım bu model de öteki konsept modeller benzer biçimde bizleri büyülemeyi başarabilecek mi?
Satılık Tüm Audi Modellerini İnceleyin

Bir cevap yazın