Araçlarda Silecek Kullanımı Niçin Mühim?

Araçlarda silecek kullanımı yağmurlu ya da karlı hava koşullarında görüşü sağlamak için önemlidir. Fonksiyonel silecekler olmadan sürücülerin önlerini görmeleri zorlaşır ve bu hem sürücü hem de öteki yol kullanıcıları için tehlikeli olabilir. Silecekler ek olarak ön camlarda biriken kir ve kalıntıları temizleyerek görüşü engellemiş olan unsurları ortadan kaldırır.
Ne vakit silecek değişimi yapılmalıdır?
Silecek değişimi, silecek bıçaklarının çatlama ya da yırtılma benzer biçimde aşınma emareleri gösterdiği durumlarda yapılmalıdır. Kullanıma ve hava koşullarına bağlı olarak sileceklerin her altı ayda bir ya da yılda bir olmak suretiyle değiştirilmesi önerilir.
Bosch marka sileceklerin yararları nedir?
Bosch, otomotiv piyasasına yön veren markalar içinde yer alır ve Bosch marka silecekler, lastiklerinin kalitesi ve dayanıklılığı ile bilinir. Bu silecekler bir çok araca uyacak şekilde tasarlanır. Ek olarak camları temizlerken geride çizgi bırakmaz. Öteki taraftan yağmurlu ve karlı havalarda kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Bosch silecekler, uzun ömürlü bir performans sunmak için hususi olarak tasarlanmış kauçuk teknolojisine haizdir. Böylece sürücüler için güvenilir bir alternatif sunar.
Aracımın camına uygun Bosch silecekleri {nasıl} bulurum?
Aracınızın camına uygun Bosch sileceklerini bulmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Aracınızın marka, model ve yılını belirleyin

2. www.boschsileceksistemleri.com internet sayfasına gidin
3. “Silecek Bulucu” sekmesine tıklayın
4. Sayfadan aracınızın marka, model ve yılını seçin
5. Aradığınız boyutlara uygun sileceklerin sıralaması sayfada sıralanacaktır
Bosch sileceklerini otomotiv yedek parça satan mağazalarda, Bosch Car Service’lerde ve online satış sitelerinde bulabilirsiniz. Söküp ve takması son aşama kolay olan Bosch sileceklerin montajını kendiniz de yapabilirsiniz. Montaj videosuna ulaşmak için silecek kutusunun üstünde yer edinen karekodu okutmanız kafi olacaktır. Hem de adresinize en yakın Bosch Car Service üstünden montaj için hizmet alabilirsiniz.
Size En Yakın Bosch Car Service’i Bulmak İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın