Araçlarda gizli saklı özellik iyi mi açılır ?

Kasım 14, 2021 by Yorum yapılmamış

Araçlar da bildiğimizden hariç birçok gizli saklı özellik olabilmektedir. Fakat bu tarz şeyleri kullanıcı kendisi etken hale getirememektedir. Göz önünde olmayan bu gizli saklı özellikler bir ekip ayarlamalar ile aktifleştirilmektedir. Gizli saklı özellikler fabrikadan kapalı halde çıkmaktadır. Bazı kullanıcılar gizli saklı özelliklerin açık halde geldiğini söylese de birçok otomobilde bu özellikler kapalı halde gelir.Her marka ve modelin değişik cihazları mevcuttur. Bu cihazlar ile araçların bilinmeyen özellikleri görülmekte ve istenildiği taktirde etken hale getirilmektedir.
Bu aparatlar içinde OBD, OBD2, VAG-COM aparatı ve ICOM aparatları mevcuttur. Yazılımlar içinde ise ISTA, NCSExpert ve Esys gibileri mevcuttur. Gizli saklı özellik açma yazılımları tamamen ustalaşmış kişiler tarafınca kullanılmalıdır.Gizli saklı özellikler birçok markada mevcuttur. Skoda, Seat , Audi, VW, Opel, Honda, BMW, Alfa Romeo, Mazda, Renault, Ford, Kia, Hyundai, Peugeot, Focus, Fluence, Egea, Golf, Astra, Volvo benzer biçimde birçok marka ve modelde gizli saklı özellikler mevcuttur. Bu gizli saklı özelliklerin açılması için bir ekip aparatlar ve cihazlar gereklidir.
VAG Grubu ( Skoda, Seat, Audi, VW ) gizli saklı özellikleri açmaVAG grubu araçlarda alttaki listelenmiş gizli saklı özellikler açılabilmektedir. Bu özellikler genel anlamda VAG-COM aparatları ile yapılmaktadır.Optik Park AsistanıTeyp Açılış LogosuKaput Açıldığı Süre Sileceklerin DurmasıÖn sinyallerin led ile beraber çapraz yanmasıAmerikan park ön far aktifSisler ile dönemeç aydınlatmaKadran selamlamaAcil dörtlüleriKaza dörtlüleriSis ve Uzunların Selektör AtabilmesiArka Stoplar %100 AktifVAG Grubu gizli saklı özellik açmaYukarıda tablodaki özellikler gizli saklı dediğimiz özelliklerdir. Destek aparat ve yazılımlar ile bunlara erişilmekte ve etken hale getirilmektedir.BMW Gizli saklı özellik açmaBMW marka otomobillerde bazı modellerde gizli saklı özellikler mevcuttur. Bunlarda yukarıda ki benzer biçimde açılabilmektedir. Açılabilen bazı özellikler alttaki tabloda gösterilmiştir.Angel parlaklığının ayarlanabilmesiGösterge panelinde Mperformance logosuSis farlarının dönüş farı olarak ayarlanmasıKapı açıldığı vakit cam açma yada kapamanın ayarlanmasıSpor şanzıman aktifleştirmeLaunch control aktifleştirmeHız sapmasının iptaliİlave dijital hız ekranıBMW araçlarında bazı gizli saklı özelliklerGizli özellik açma birçok ilimizde yapılmaktadır. Bilhassa Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya benzer biçimde başlıca illerde bu özellikleri açtırmak isteyen kullanıcı sayısı fazlaca fazladır.Gizli saklı özellik açtırmanın otomobile ziyanı var mı ?Firmalar tarafınca yapılacak olan işlemlerin araca bir zarar vermediği söylenmektedir. Aracın motor performans , beygir ve tork yükseltme benzer biçimde ayarlamalar ile karıştırılmaması gerekir. Bir tek tablolarda belirtilen özellikler açıp kapatılabilmektedir. Buda belirttiğimiz benzer biçimde gizli saklı özellik açma cihazları ile yapılmaktadır.Gizli saklı özellik açtırma tutarları ne kadar?Gizli saklı özellik açtırma tutarları averaj olarak 300- 750 TL arasındadır. Bu fiyatlar illere nazaran ve firmanın profesyonelliğine nazaran değişebilmektedir.Mevzu başlıkları ( Mevzuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayın )
VAG Grubu ( Skoda, Seat, Audi, VW ) gizli saklı özellikleri açmaBMW Gizli saklı özellik açmaGizli özellik açtırmanın otomobile ziyanı var mı ?Gizli saklı özellik açtırma tutarları ne kadar?

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir