4 Arka Tekerleğe Haiz Sıradışı Dodge Viper Örneği

4 Arka Tekerlege Sahip Siradisi Dodge Viper Ornegi

Japonya’da daha önceki hiçbir Dodge aracına benzemeyen bir Dodge Viper görüntülendi. Aslen bu 4 arka tekerleğe haiz örnek dünyanın herhangi bir yerindeki en deli Dodge Viper olabilir.
Bu hususi 4 tekerlekli Viper, birkaç senedir Yükselen Güneş Ülkesi sokaklarında geziniyordu, sadece kısa bundan önce 1320video tarafınca Instagram’da bir avuç görüntü gösterildi. Sonrasında dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.
4 Arka Tekerlekli Viper
Bu aracı ilk kere görenler için tanımlayalım, bu Viper mat yeşilin koyu bir tonuna boyanmıştı. Aracın dış kısmında çeşitli ABD Ordusu çıkartmaları var. 2017 senesinde çekilen bir videoda da vasıta büyük seviyede şimdi olduğu benzer biçimde görünüyordu. Sadece bu yeni fotoğraflarda gösterildiği benzer biçimde, vasıta üstünde bazı ek değişimler yapılmış.
Boyanın ötesinde, bu Viper ile standart Dodge Vıper arasındaki en belirgin farklardan biri, genişletilmiş tekerlek kemerleridir. Ek olarak araca genişletilmiş bir ön ayırıcı, ısmarlama bir kaput ve panjurlu ön çeyrek paneller eklenmiştir. Bu göze çarpan renderın ayırt edici bir difüzör ve modifiye edilmiş egzozlara haiz revize edilmiş bir arka kısmı da vardır. Aracın 2017 spesifikasyonunda, otomobil önde 345/25 lastikler ve arkada 475/25 lastiklerle 20 inçlik bir tekerlek setinde oturuyordu.

Bununla beraber, son olarak modifikasyon ile bu Viper’ın devasa arka tekerlekleri tam boyutlu bir kamyonette bulacağınız benzer biçimde, “ikili” bir kurulumla değiştirildi. Ek arka tekerlekleri barındırmak için, genişletilmiş çamurluklar artık çok geniş uzantılara haiz. Hatta bu çamurluk kısmı kendi fren lambaları ve reflektörlerini bile içeriyor.
Dodge Viper üstünde meydana getirilen bu modifikasyonlar ile Dodge araçlarındaki safkan Amerikan vasıta terimi birazcık ters düşüyor. Oldukça değişik ve bir kalıba uyduramayacağımız bir halde elde edilmiş olan render bu haliyle bile dikkatleri üstüne çekebiliyor. 4 arka tekerleğe haiz aracın ön ve arka kısımlarında çok fazla çıkartma mevcut. Buradan vasıta sahibinin milliyetçi bir Amerikalı bulunduğunu tahmin edebiliyoruz. Bizlere bakılırsa vasıta üstünde orduya ilişik çok fazla çıkartma olması ilgilenen kitleyi azaltsa da aracın maliyetli olacağını tahmin ediyoruz.

İkinci El Dodge İlanları

Bir cevap yazın