2024 Subaru Impreza Teaser, 17 Kasım İlk Çıkışını Onayladı

2024 model Subaru Impreza için son teaser yayımlandı. Yeni model Subaru’nun ön tasarımına dair detaylı bir görsele sahibiz. Sadece daha çok detay hemen hemen paylaşılmadı. 2024 Subaru Impreza modelini tam anlamıyla görmek için tarih 17 kasımı gösteriyor.
Subaru’nun teaser’ında 2024 model Impreza’nın burnunun yakından görünümü görülüyor. Birbirine bağlı üçgenler ızgara tasarımı ana hatları oluşturduğunu görebiliyoruz. Açıklığın ana hatları, şu an mevcut olan modelden daha keskin bir şekle haiz bulunduğunu söylememiz mümkün.
Marka ek olarak, ralli kros sürücüsü Bucky Lasek ve kızı Paris’in, 17 Kasım Perşembe günü 2022 Los Angeles Otomobil Fuarı’nda modelin tanıtımına ev sahipliği yapacaklarını belirtti.

2022 Subaru Impreza
Impreza için bundan önceki teaser yukarıdaki görselde otomobilin profilini gösteriyor. Sadece fotoğraf pek bir şey ifade etmiyor. Siluet mevcut nesilden mühim seviyede değişik görünmüyor.
Hemen hemen yeni Impreza’nın iç tanıtım görsellerine haiz değiliz. Gene de teknik güncellemeler oldukça ihtimaller içinde görünmektedir. Örnek vermemiz gerekirse, Subaru Crosstrek’in en yeni nesli, bazı kontroller için fizyolojik düğmeler ve düğmeler içeren 11.6 inç, portre odaklı bir bilgi-eğlence ekranına haiz. Subaru’nun öteki modellerde sunmuş olduğu ekrana oldukça benziyor.
2024 Impreza için güç aktarma organları değişimleri bir sır benzer biçimde korunmaktadır. Şu anda, 152 beygir gücü ve 196 Nm tork üreten, naturel emişli 2.0 litrelik boxer dört silindirli bir motorla sunuluyor. Beş ileri manuel şanzıman ve CVT mevcut şanzımanlardır. Dört tekerlekten çekiş standart olarak sunulmaktadır.
Sıfır Kilometre Subaru Modelleri

Bir cevap yazın