2023 Toyota Camry NSE Tanıtıldı!

Toyota, lüks sedan modeli olan Camry’nin 2023 model Nightshade Special Edition versiyonunu tanıtıma çıkardı. Üstelik Camry’nin 40. yılına hususi olarak tasarlanan bu sedan otomobil, birbirinden hususi 3 renk seçeneğine haiz olacağı duyuruldu. İşte 2023 Toyota Camry NSE hakkında tüm detaylar.
Toyota Camry
Japonya merkezli otomobil devi olan Toyota’nın yollarda pek görmediğimiz Camry modeli aslına bakarsak oldukça etken olarak kullanılıyor ve satılıyor. Bir öteki taraftan Corolla haricinde sedan öteki bir Toyota modeli de Camry’dir. Bu sedan, ilk kez 1982 üretilen ve an itibarıyla 40. yılını kutlayan Toyota 40. Yaş gününe hususi bir Camry çıkarmıştır. Üstelik şirket bu hususi lüks sedan otomobilinin 40. yılına hususi olarak yenilediği Nightshade Special Edition adlı versiyonunu tamamen tanıttı. Toyota Camry Nightshade Special Edition (NSE) 2023 senesinde satışa çıkarılacak. Otomobil tasarımı ile motor özellikleri ile birçok kişinin beğenisini toplayacak şeklinde görünüyor.
2023 Toyota Camry NSE

2023 model Toyota Camry Nightshade Special Edition, tasarımı Camry TRD’ye fazlasıyla benzetiliyor. Bu versiyonda kullanılan siyah çerçeveli farlar daha sportif görünüm katmış. Bununla beraber arka aydınlatmalar, 19 inç mat renkli jantlar kullanılmış. Bunun yanında spor sürüş modu için hususi olarak ayarlanabilir süspansiyonlar kullanılmıştır. Bu detaylar aracın farkını ortaya çıkarmaya fazlasıyla yetiyor. Tüm bunlarla beraber bu hususi seri şu 3 renk ile satışa sunulacak; gece yarısı siyahı, beyaz ve mavi olmak suretiyle satışa sunulması hedefleniyor.
Dış Tasarım
Tamamen yenilenen Toyota Camry Nightshade Special Edition, dış tasarımında olduğu şeklinde iç tasarımında da Camry TRD’ye benzetilmeye devam ediyor. Geniş bir yaşam alanı sunan bu sedan otomobil, yarı hayalet ekran gösterge paneline haizdir. Üstelik Corolla’dakine benzer multimedya ekranına haiz. Bununla beraber kablosuz şarj standı ve dijital klima şeklinde detaylara da yer verilmekten kaçınılmamış.
Teknik Özellikleri
Toyota Camry Nightshade Special Edition’daki motor seçeneklerine göz attığımızda ise 3 değişik birbirinden performanslı motor ile karşılaşıyoruz. Bunlardan ilki standart olarak tüm Camry’lerde sunulan 203 beygir 2,5 litrelik motor bulunmakta. İsteyen tüketiciler için 310 beygir gücündeki 3,5 litrelik V6 motorlu seçeneğe de göz atabilirler. Bir öteki motor seçeneği de önceki motorla aynı olan fakat elektrik motoru da bulunan 208 beygir gücündeki 2,5 litrelik hibrit motoru da söylemeden olmaz.
Sıfır KM Toyota Camry Tutarları

Bir cevap yazın