2023 Peugeot 408 Küre Tasarımıyla Baş Döndürüyor

2023 Peugeot 408 küre tasarımıyla baş döndürüyor. Fransa’daki Lens kentinde yeni model Louvre-Lens Müzesi’nde yeni bir konsept ile görücüye çıktı. Fransız otomobil üreticisi sürpriz bir sergi ile yeni modelini güzel duyu bir halde sahneye çıkardı. Ağustosun ilk haftası oluşturulan sergide yeni model bir kürenin içinde yer ediniyor.
2023 Peugeot 408 Şimdi Saydam Kürede
Peugeot halihazırda otomotiv sektörünün en köklü markalarından bir tanesi. Geçmişten bugüne devamlı koşullara iyi adapte olmayı başaran marka şimdi yepyeni bir konsept ardında. Fransa’daki Louvre-Lens Müzesinde sıradışı bir konsept ile yeni modelini sahneye çıkarıyor. 408 bu sayede her açıdan ne kadar mükemmel bir vasıta bulunduğunu kanıtlama fırsatı buluyor. Ek olarak marka saydam küre müşterilerine karşı ne kadar saydam bulunduğunun mesajını da veriyor. 
Saydam Kürede Dinamik Bir Yeni Nesil Vasıta

Paris’teki bir tasarım stüdyosu ekibi ile Fransız otomobil markası bu proje için bir araya geldi. “Superbien” adlı yenilikçi ajans birbirinden değişik kabiliyetlere haiz sanatçıları ile Peugeot mühendisleri bir araya geldi. Böylece hepsinin bir araya gelip üstünde çalmış olduğu saydam küre ortaya çıktı. Yerçekimine adeta meydan okuyan bu küre ile 408 de bir arabanın fazlaca ötesinde bir sanat eserine dönüşmüş oldu.

Bu sayede 2023 Peugeot 408 değişik açılardan her insana görünmüş oldu. Markanın CEO’su Linda Jackson bu sanat eseri hakkında şu açıklamayı yapmış oldu:  “Orijinal, izlemesi son aşama keyifli ve yenilikçi modelimizi en iyi şekilde vurgulayan bu sanat eseri fikrini hakkaten sevdik. Yeni PEUGEOT 408’in orijinal tasarımı, onu izleyen birçok şahıs tarafınca övgüyle karşılandı. Louvre Lens’in görkemli ve çağıl ortamında son aşama emsalsiz bir halde sergilendi.”
Sıfır KM Peugeot Otomobil Modelleri

Bir cevap yazın