2023 Hyundai Santa Cruz Night Tanıtıldı!

Ürün gamına yeni modeller ekleyen Hyundai, bu sefer de Santa Cruz Night modeli ile karşımızda. Üstelik 2023 Hyundai Santa Cruz Night, standart olarak 4×4 altyapı seçeneği ile geliyor.
2023 Hyundai Santa Cruz Night
Cenup Kore markası Hyundai’nin geçtiğimiz yıl ABD merkezli olarak piyasaya sunmuş olduğu Santa Cruz Night modeli, karanlığın çekiciliğinin hususi paket ile harmanlanması ile oluşturuldu. Üstelik model, beklentileri aşan satış başarılarıyla da sık sık gündeme geldi.
Hyundai Santa Cruz Night, kompakt Pick-up pazarına adeta yeni bir nefes getirdi. Bir öteki taraftan Hyundai’nin bu yeni modeli sonrası Ford’da Maverick modeli ile hamle yapmış oldu. Böylece keyifli bir rekabet ortamı oluşmuş oldu. Santa Cruz modeli, 2021 yılının Ağustos ayında ABD pazarının en oldukca satan yeni modeli olmuştu. Şimdi ise ürün gamına hususi bir versiyonu eklendi. İşte karşınızda siyah rengin egemen olduğu detaylara bürünmüş Hyundai Santa Cruz Night! Söz mevzusu model, aslına bakarsan mevcud modeli daha dikkat çekici ve daha gizemli hale getiriyor.

2023 Hyundai Santa Cruz Night Özellikleri
Cenup Kore merkezli Hyundai’nin yeni ve hususi modeli Santa Cruz Night, standart olarak 4×4 altyapı kombinasyonuyla satışa sunulacak. Şu demek oluyor ki model için ailenin en üst paketlerinden diyebiliriz. Santa Cruz Night’ın öteki versiyonlarında değişik olarak ön ızgarasında tamamen siyah bir krom kaplamanın konumlanmış olduğu bir versiyonu mevcut. Bu versiyonda öne çıkan detaylardan biri de 20 inçlik jant seti. Bir öteki taraftan aynalar ve yan basamaklarda gene tamamen hususi siyah kaplama detaylar ile karşılaşıyoruz. Hem de bu pakette kullanıcıları bekleyen öteki özellikler ise:

Kör nokta uyarısı,
Çarpışmadan kaçınma asistanları,
Trafik asistanları,
Dur – kalk özellikli adaptif hız sabitleyici ve
10,25 inçlik multimedya sistemi

2023 Hyundai Santa Cruz Night Performans
Hyundai’nin ürün gamına yeni eklediği Santa Cruz Night modeli ile iddialı görünüyor. Santa Cruz Night’ın kaputunun altında;

2,5 litrelik turbo dört silindir motor
285 PS güç ve
421 Nm tork değerleri yer ediniyor.

Üstelik söz mevzusu modelin bu değerleri 8 kademeli otomatik şanzıman üstünden yere aktarılıyor. 2023 Hyundai Santa Cruz Night’ın fiyatı ise 35.810 dolar olarak belirlenmiş.
Sıfır Km Hyundai Modelleri

Bir cevap yazın