Haberler

2023 Honda CR-V İç Mekanı Paylaşıldı!

Japon üretici Honda, Yeni 2023 Honda CR-V modelini hemen hemen resmi olarak tanıtmasa da  dış tasarımı şirket tarafınca bizlere gösterilmişti. Şirket yavaş yavaş aracı tanıtırken, şimdide iç mekanını bir ön yayınlanma ile paylaştı. Model hakkında daha çok detay ise 12 Temmuz‘da açıklanacak.
Rafine Zevklerle Tasarlanmış

Aracın orta konsolunda oldukça belirgin değişimler yapılmış. Mesela vites kolunun yeri düğmeler ile yer değiştirilmiş. Konsolun ortasındaki bardak tutucu ise kaldırılmış. Bardak tutucunun yeri ise kol dayama aparatının önünde içeriyor. Havalandırma ise oldukça iri gözüküyor diyebiliriz. Krom ve parlar siyah detaylarla süslenen alanda vites topuzu ise sağa saklanmış. Ön konsolu incelediğimizde ise USB girişleri ve kablosuz şarj ünitesi dikkat çekiyor. Ek olarak dış tasarımdaki rafine zevkler aracın iç mekanında da devam ettiğini söyleyebiliriz.
Honda Civic ile Benzer İç Mekan
2022 Honda Civic İç Mekan
İç mekana ilk göz attığımızda Honda Civic ile oldukça benzer bulunduğunu görebiliyoruz. Aracın iç mekanında oldukça fazla köktencilik değişimler yapılmamış. Fakat dikkatli baktığımızda temel farklılıklar dikkat çekiyor. Bilhassa iç mekan donanımlarının yerlerinin tamamen değiştirildiğini görebilirsiniz. Bunun haricinde kapılarının içlerindeki tasarımdaki farklardan biri. İç mekanda oldukça farklılık olmasa da dış mekan olarak ABD’de satışa sunulacak bu otomobil, öteki Avrupa’daki kardeşinden bilhassa ızgaraları ile oldukça değişik dış tasarıma haiz.
Teknik Detaylar Hemen hemen Açıklanmadı
Aracın teknik detaylarından ilkin tasarımı bizlere tanıtıldı. Teknik olarak oldukça fazla bilgiye haiz olmasak da, benzinli ve hibrit versiyonlarının olacağını biliyoruz. Bilhassa daha sportif bir SUV sürüşü sağlamak adına hibrit versiyonu da satışa çıkacak. Ek olarak marka geçtiğimiz ay, 181 beygir gücündeki Honda Civic e:HEV Hybrid modelini pazara sunmuştu.
Yeni 2023 Honda CR-V Ne Süre Satışa Sunulacak?

Honda, yeni 2023 model CR-V modelini bu yaz satışa çıkarmayı hedefliyor. Fakat şirket resmi olarak bir tarih açıklamadı. 12 Temmuz’da tasarım haricinde daha teknik bilgileri açıklayacağını tahmin ettiğimiz Honda, CR-V modelini ilk olarak ABD’de satışa sunacak.

2022 Sıfır KM Honda CR-V Tutarları ve Paketleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün