2023 Honda Accord İlk Kez Ortaya Çıktı!

2023 Honda Accord ilk kez ortaya çıktı. Japon otomobil üreticisi yeni modelini kontrol ederken kameralardan kaçamadı. Her ne kadar kamuflajlı olsa da aracın tasarımındaki yeniliklerin nerelerde olacağı hakkında düşünce sahibi olundu.
2023 Honda Accord İlk Kez Ortaya Çıktı
Japon otomobil devi uzun bir aranın arkasından tekrardan Accord modeli üretmek için kolları sıvamış durumda. Kısa sürede gerçekleşecek bir lansman ile sahneye çıkardığı model kontrol aşamasındayken kameralara yakalandı. Böylece yeni modelde ön ve arka kısmında yenilikler olacağı belli oldu. Sadece gene de ağır kamuflajla kaplı olan modelin birçok detayı şimdilik belli değil.
Ön Ve Arka Kısmı Değişen Dış Tasarımı

Kamuflaj altında olsa bile 2023 Honda Accord’un kasa boyutunun öncekilerden değişik olmayacağı belli oluyor. Sadece hem ön kısmında hem de arka kısmında birçok yeniliğin olacağını idrak etmek mümkün. Aracın aydınlatmalarının olduğu kısımdan bile önceki modellere nazaran daha sportif bir günüme haiz bulunduğunu idrak etmek mümkün.
Halihazırda öteki modellerinin ön ızgarası çoğu zaman aşağıya doğru uzanıyor. Sadece bu seferki modelde değişmiş şeklinde. Zira Honda bilhassa logonun olduğu bölümde dört değişik kamuflaj emek harcaması yapmış. Bunu da o bölgedeki yenilikleri gizlemeye çalıştığına yormak mümkün. Doğal olarak gene de net olarak ızgarayı kapatmak için bu şekilde bir kamuflaj bulunduğunu söylemek mümkün değil.
2023 Honda Accord Teknik Özellikler

İlk kez kameralara yakalanan yeni modelin motorunun öncekilerden fazlaca değişik olması  beklentiler içinde değil. Halihazırda Accord 1.5 litrelik dört silindirli bir motora haiz. Bu motor da 194 beygir gücünde. Yenilenen modelde buna ek olarak hibrit seçeneği büyük bir ihtimalle gelecek. Japon otomobil devinin düzenleyeceği lansmana kadar modelle ilgili şimdilik bu tarz şeyleri söylemek mümkün.
İkinci El Honda Accord Modelleri

Bir cevap yazın