2023 Bentley Continental GT S ve GTC S Ortaya Çıktı

Bentley markası her dönem Premium araçlarıyla ön plana çıkmıştır. 2023 senesinde ise yolların tozunu attıracak 2 modelle geliyor. Bentley Continental GT S ve GTC S modelleri tüm detaylarıyla ortaya çıktı. Continental GTC modeli lüks bir otomobil iken, Continental GT S modeli daha sportif bir vasıta olarak ön plana çıkıyor.
Bentley Continental GT S ve GTC S Tasarımı

Continental GT S ve GTC S’nin dış tasarımlarına bakacak olursak, parlak siyah radyatör ızgara ve çamurluklarında bulunan mükemmel bir “S” detayı aracı bambaşka bir görüntüye kavuşturmuş. Aracın jantlarında ise, Continental GT serisini görebiliyoruz. Böylesi yeni jantları ve altında bulunan kırmızı fren kaliperleri hakkaten modifiyeli bir aracı anımsatıyor. Bu otomobilleri aldığınızda ek bir modifiye yapmanıza gerek kalmayacaktır. Zira Bentley tasarımcıları tüm bilgileri düşünerek bu aracı tasarlamışlar.

Continental GT S ve GTC S modellerinin iç tasarımlarına baktığımızda, daha ilkin hiçbir Bentley modelinde tasarlanmamış iki renkli görüntü dikkatimizi çekiyor. Dış tasarımda ilk gözümüze çarpan nokta, aracın basamak bölümünde ve koltuk başlıklarında bulunan küçük detay olan “S” takısı, aracın neredeyse her yerine yerleştirilmiş. Ek olarak siyah ile kırmızının muhteşem uyumu her fırsatta kullanılmış. Ek olarak gövdesinde ise piyano black ve parlak gri ile Premium bir tasarım yaratılmış. Başka bir deyişle böylesi bir otomobili incelediğinizde en ince ayrıntısından en büyük detayına kadar her parçanın kaliteli bulunduğunu görebiliyorsunuz.
Bentley’in klasikleşmiş ön ve arka farları ise geleneğini korumaya devam ediyor. Bilinmiş olduğu suretiyle, Bentley modellerinin birçoğu üstü açılır ve kapanır özelliğine haiz. Sadece burda fark yaratan nokta, tavan kısmı cam tavan olarak tasarlanmış olmasıdır. 
Motor ve Performans
Her iki modelde aynı motor bloğuna haizdir. Bu motor bloğunun özelliklerinden bahsedecek olursak, 548 Nm beygir gücü üretebiliyor. Ek olarak bu motor bloğu 770 Nm torka ulaşabiliyor.
2023 Bentley Continental GT S ve GTC S Tutarları Nedir?

 Bu iki tasarım harikası otomobillerin tutarları hemen hemen belli değil. Ek olarak Bentley bu iki modelin hibrit paketleri üstünde de çalışılıyor. Eğer Türkiye’de satışa çıkarılırsa tercih eder miydiniz? 
2.EL BENTLEY İLANLARI 

Bir cevap yazın